Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

A może trening z trenerem personalnym?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • A może trening z trenerem personalnym?

    Jeśli chcielibyście poćwiczyć z trenerem personalnym, to warto skorzystać z takiej oferty, ponieważ treningi personalne naprawdę potrafią zdziałać cuda. Ćwiczenia są dobieranie indywidualnie do każdej osoby. Można ćwiczyć, a dzięki temu zrzucić zbędne kilogramy i poprawić swoją kondycję.

  • #2
    Jak ktoś ma trochę kasy i chciałby ją zainwestować w siebie to czemu nie. Ja jednak wolę ćwiczyć sama. Samej dokształcać się, powiększać swoją wiedzę na temat ludzkiego ciała oraz z zakresu dietetyk. To wszystko jest w internecie. Cała wiedza jaka jest nam potrzebna by być sobie samemu trenerem personalnym o swoją odzież też staram się sama dbać, dobra i regularnie pastowane buty służą mi przez lata
    Ostatnio edytowany przez michalina67; 03.10.2017, 15:48.

    Komentarz


    • #3
      Jeśli lubisz sport to spróbuj, szczególnie że połączenie pasji i pracy to najfajniejsze co można wybrać. Ja bardzo lubię chodzić na fitness, na zajecia i ćwiczyć pod nadzorem trenera ale zauważyłam, że w tym zawodzie jest jedna ważna cecha, którą trzeba mieć żeby odnieść sukces - charyzma. Zastanów się czy ją masz. moim zdaniem zanim zapiszesz się na kurs warto pochodzić na różne zajecia do rożnych klubów i wtedy zdecydować

      Komentarz


      • #4
        moim zdaniem ćwiczenia z trenerem personalnym przynoszą o wiele lepsze efekty nie ma to jak rada doświadczonej osoby, no i oczywiście jej wiara w nas i motywacja

        Komentarz


        • #5
          Ćwiczenie z trenerem personalnym na pewno ma swoje ogromne plusy. Masz motywację, masz nadzór nad tym, co robisz i jak robisz... Chyba warto

          Komentarz


          • #6
            Ćwiczenia

            Ja też uważam, że warto z tym, że jest to dość spory wydatek. Dlatego też na pewno jeżeli chcemy chociażby schudnąć, czy też uzyskać ładnie wyrzeźbioną sylwetkę, na pewno warto pomyśleć o racjonalnym odżywianiu, jak również stałej aktywności fizycznej. Dodatkowo możemy sięgnąć po taki produkt jak Nopalina Max , przy czym jest to naturalny środek na odchudzanie, dzięki któremu znacznie łatwiej będzie uporać nam się ze zbędnymi kilogramami, nie mniej jednak nie możemy zapomnieć o intensywnej pracy i motywacji.

            Komentarz


            • #7
              Jeżeli masz w sobie motywację to obejdziesz się bez trenera personalnego.

              Komentarz


              • #8
                Moim zdaniem wszystko co robi taki trener można ogarnąć samemu...

                Komentarz


                • #9
                  Tez nie rozumiem skąd ta mowa o trenerach, podstawy są naprawdę banalnie proste i wszystko jest w internecie, trener da Ci to co znajdziesz w internecie w 2-3 godziny a pilnowac i tak musisz potem sam...


                  ___________

                  Komentarz


                  • #10
                    Mysle ze to dobry pomysl. Odpowiednio dobrane treningi są bardzo ważne

                    Komentarz


                    • #11
                      Generalnie zgadzam się z moim przedmówcą. Nic dodać, nic ująć.

                      Komentarz


                      • #12
                        Mnie z pomocą trenera personalnego udało się zrzucić 8 kg także każdemu, kto mnie o to pyta to polecam takie treningi.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X