Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyposazenie gabinetu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wyposazenie gabinetu

    Cześć. Od jakiegoś czasu dużo się mówi o futurystycznym wystroju firmy. W sieci jest dużo serwisów internetowych, które przedstawiają meble biurowe w nowoczesnej odsłonie. Nie mam pojęcia, jaki wpływ na postrzeganie firmy mają tego typu meble konferencyjne w siedzibie firmy. Czy innowacyjny wygląd biura ma pływ na jakość pracy ludzi w firmie. Równie ważną dla mnie rzeczą jest fakt czy wpływają pozytywnie na odwiedzających nas klientów? Czy poprzez takie rozwiązania, klienci chętnie podpisują umowy? Wiadomo, iż wystrój firmy jest bardzo ważny, natomiast zastanawiam się do jakiego stopnia takie ścianki szklane zwiększają przychody danego biura, które postanowiło zakupić takie meble biurowe.

  • #2
    Meble biurowe warto kupić bezpośrednio od producenta. my zamówiliśmy nasze w . Zobacz sobie ich ofertę - maja meble nowoczesne i meble klasyczne wie zależy od tego jaki efekt chcesz osiągnąć i w jakim wnętrzu czujesz się bardziej komfortowo.

    Komentarz


    • #3
      Moim zdaniem to jest zdanie dla specjalistów...

      Komentarz


      • #4
        No i koniecznie pomyśl o jakiś maszynach do oczyszczania powietrza. Nie znam sie na tym, ale z tego co kojarzę to tego typu maszyny znajdziesz na . Najlepiej skontaktuj się z ich przedstawicielem z pwnością Ci coś doradzi.

        Komentarz


        • #5
          Myślę, że dużo inspiracji może zaserwować Ci firma Tnt office - . Mają bardzo duży mebli biurowych, gabinetowych, konferencyjnych i wiele innych. Wszystko w bardzo fajnym, nowoczesnym stylu. Sami też pomagają w aranżacji biura i doradztwie

          Komentarz


          • #6
            Raz byłem z marszu u jakiegos dentysty ktory pracował w jednym gabinecie ze swoim wspólnikiem, nie mieli tego jakos odgrodzonego tylko po prostu 2 fotele w róznych koncach pomieszczenia i powiem wam ze to było okropne. W momencie jak siedziałem na jednym fotelu, na drugim siedziało drące sie w niebogłosy dziecko którego trzymała asystentka i matka tego chłopczyka zeby nie zwiał a dentysta na siłe cos mu z tymi zębami robił, zadnego borowania ani wyrywania tam nie było wiec moze wystarczyło dizecku wytłumaczyc ale nie, lepiej na siłe. Mozecie sobie wyobrazic jak komfortowo ja sie czułem zaraz obok... to tyle w kwesti wystroju, jak dla mnie sciany moga białe albo czarne, meble futurystyczne albo z epoki brązu ale ma byc prywatnie, intymnie zeby sie pacjenci dobrze czuli

            Komentarz

            Pracuję...
            X