Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny złota i srebra?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ceny złota i srebra?

    Jeżeli inwestujecie w złoto albo srebro, to polecam Wam stronkę, na której można sprawdzać aktualne notowania złota i srebra: . Tutaj można znaleźć nie tylko aktualne ceny, ale również te archiwalne. Poza tym są wszystkie wiadomości na temat inwestowania.

  • #2
    Dzięki bardzo za info Właśnie zaczęłam się interesować rynkiem metali szlachetnych, ale póki zacznę inwestować muszę się trochę dokształcić w tej kwestii. Póki co o swoją przyszłość zadbałam poprzez indywidualne konto zabezpieczenia emerytalnego , ale wiem że nie wolno poprzestawać tylko na jednej metodzie inwestycji. Im ich więcej, tym większe bezpieczeństwo

    Komentarz


    • #3
      Nie polecam inwestowania w te kruszce. No chyba, że macie już po 10 lata doświadczenia w tym temacie i zjedliście zęby na tym. No i macie stalowe nerwy. Złoto aktualnie to czysta spekulacja i nie da się tego inaczej nazwać. Bańka napompowana jest do granic możliwości. Nie wiadomo kiedy pęknie i na jaką skalę. Chociaż... bez butów chodzi. Ja bym się w to nie bawił i postawił lepiej na jakieś obligacje.
      Ostatnio edytowany przez michalina67; 03.10.2017, 16:12.

      Komentarz


      • #4
        Dużo informacji znajdziecie na forum inwestycyjnym:

        Komentarz


        • #5
          Inwestycja w złoto zawsze jest opłacalna, warto w nie inwestować.
          _________________
          Ostatnio edytowany przez robbessko; 24.11.2016, 13:40.

          Komentarz


          • #6
            Z jednej strony inwestycja w złoto, to pewna inwestycja, a z drugiej strony trzeba być bardzo cierpliwym. Złoto nie da zysku od zaraz, tylko za kilka, a nawet kilkanaście lat. Trzeba też kupić je z głową, bo w tym przypadku nie trudno się naciąć. Polecałbym więc mennice i zaufane firmy (np. )

            Komentarz


            • #7
              Chyba złoto nie jest dobra inwestycją.
              Ostatnio edytowany przez Agnieszka29; 15.03.2017, 15:47.

              Komentarz


              • #8
                Jak chcecie sprawdzić aktualna cenę złota to wystarczy wpisać w google "cena złota" :P i pyk wszystko jest :P

                Komentarz


                • #9
                  Co do cen złot to weź pod uwagę, że zawsze będzie różnica między notowaniami złota na rynkach światowych, a ceną jaką dostaniesz chcąc sprzedać np złotą biżuterię. Na możesz sobie sprawdzić ile można teraz dostać w skupie za złoto w poszczególnych próbach.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X