Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy jestem w stanie cos wiecej zrobic?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy jestem w stanie cos wiecej zrobic?

    Witam kolegów i koleżanki na forum. Mam firmę, która oferuje usługi związane z montażem wideodomofonów oraz kamer przemysłowych w domach. Od jakiegoś czasu mam stronę WWW, która jest promowana na tego typu frazy . Zastanawiam się natomiast nad innymi sposobami reklamy swojej firmy. Rozważałem założenie profilu na Facebooku. Natomiast nie wiem czy w moje branży to będzie skuteczne. Liczba ludzi, którzy potrzebują akurat kamer monitoringu czy domofonów nie jest tak duża. Tak, więc tą formę reklamy na razie uznałem za mało wydajną. Może wy posiadacie jakieś ciekawe koncepcje na reklamę tego rodzaju działalności. Nie musi być to koniecznie w Internecie.

  • #2
    No mi się wydaję, że właśnie, że reklama w internecie dla tego rodzaju biznesu jest chyba najlepsza. Możesz sobie bardzo fajnie stargetować do jakiej grupy docelowej chcesz trafić. Polecam zainteresować się reklamą na fb. Możesz tam wybrać konkretny region, zainteresowania, wiek, wykształcenie. No po prostu wszystko. Taka reklama trafi tylko do zainteresowanych.

    Komentarz

    Pracuję...
    X