Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy te kosmetyki naprawde sa skuteczne?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy te kosmetyki naprawde sa skuteczne?

    Cześć. Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o tego tupu kosmetykach. Konkretnie mówiąc, zaciekawiły mnie kosmetyki orientalne, które są naturalnego pochodzenia i są znacznie lepsze od tych tradycyjnych. Na jednym z blogów: wyczytałem, iż mydło alep ma bardzo dobre właściwości lecznicze. Produkt ten pomaga w gojeniu się ran i można go stosować przy skórze trądzikowej? Posiadam syna, który posiada duży trądzik i żaden z dostępnych w aptekach kremów nie pomaga na tą chorobę. Lekarka, która go leczy zaleciła zabiegi laserem IPL. Lecz cena tego rodzaju kuracji w klinice prywatnej jest bardzo wysoka. Dlatego poszukuje mniej kosztownej alternatywy. Czy ktoś z was miał styczność z olejem arganowym? Będę wdzięczny za wasze opinie.

  • #2
    Ja nie słyszałam o tych kosmetykach. Na podrażnienia najlepsza jest zwykła maść z witaminą A+E.

    Komentarz


    • #3
      polećcie jakies fajne wegańskie produkty

      Komentarz


      • #4
        Ja stosuję tylko i wyłącznie ekokosmetyki naturalne, od mojej ulubionej marki raviny, oni mają mnóstwo ciekawych i naturalnych oraz wegańskich kosmetyków, zwlaszcza moim ulubieńcem jest mleczko do oczyszczania skóry

        Komentarz


        • #5
          Jeżeli szukacie skutecznych kosmetyków to polecam te ze strony . Mają oni naprawdę świetne marki w dobrych cenach. Dodatkowo możecie znaleźć tam produkty SPA, które mogą zadowolić wasze drugie połówki. Ostatnio sam zrobiłem tam zakupy dla mojej żony i była zachwycona!

          Komentarz


          • #7
            wszystko zależy od ich składu.
            -

            Komentarz


            • #9
              Miałam okazje niedawno sprawdzić kosmetyki AMAZON KERATIN , udałam się na zabieg keratynowy na włosy Amazon Keratin do wyboru jest jabłkowa, winogronowa i czekoladowa, różna długość działania, dodatkowo kupiłam tez kosmetyki szampon plus odzywkę polecane do stosowania po zabiegu. Jestem z nich bardzo zadowolona, zabieg przyjemny i dzięki niemu nie mam już problemu z włosami, stały się proste, lśniące i gładkie. Dodatkowo pięknie pachną po umyciu i szybko się układają

              Komentarz


              • #10
                Wiele uwagi przykłada się do wyboru kremów, czy maseczek, ale jeśli zostaną nałożone na skórę, która nie jest odpowiednio oczyszczona, to nawet najlepsza formuła nie zadziała i nie da pożądanych rezultatów. Pianki, mleczka i żele do twarzy muszą być stosowane codziennie. Jednocześnie ważne jest nie tylko samo stosowanie kosmetyków, ale ich prawidłowy dobór. W przeciwnym razie ich skuteczność może wydawać się wątpliwa lub preparat będzie szkodliwy dla kondycji cery. Więcej informacji znajdziecie na stronie
                http://kobieta.elblag.net/artykuly/plyn-pianka-czy-zele-do-twarzy-po-co-siegnac,38871.htm
                Ostatnio edytowany przez Feliks; 24.01.2023, 14:05.

                Komentarz

                Pracuję...
                X