Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciekawa aranzacja biura - jakie sadzicie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ciekawa aranzacja biura - jakie sadzicie?

    Cześć. Chciałabym poznać wasze zdanie , które odnosi się do rodzaju mebli gabinetowych. Myślę, aby zaproponować swojemu zleceniodawcy tego typu rozwiązanie ale nie mam pojęcia czy nie będzie zbyt odważne. Dlatego chciałam poznać zdanie większej liczby ludzi zanim zaprezentuje swoją koncepcję zleceniodawcy. Obrazki są ze strony firmy , która specjalizuje się w takiego rodzaju meblach pracowniczych. Posiadają bardzo ciekawe realizacje i pomyślałam o skorzystaniu z ich usług. Meble gabinetowe są wykonywane na wymiar, zgodnie z dostarczonym przez mnie projektem. Problem w tym, że nie jestem w 100% pewna czy zleceniodawca zaakceptuje tego typu meble pracownicze. Nie mam pewności czy tego typu meble do biura nie będą dla niego zbyt odważne. Co wy o tym myślcie? Będę wdzięczna za wypowiedź w tej kwestii.

  • #2
    Moim zdaniem bardzo fajnie to wygląda, tak dosyć nowocześnie. Jesli Twój klient będzie do biura szukał także urządzeń typu drukarki, projektory czy monitory to mozesz polecić mu bo mają naprawde korzystne ceny.

    Komentarz


    • #3
      Wygląda to naprawdę super i profesjonalne

      Komentarz


      • #4
        Myślę, że można fajnie zrobić biuro i doprowadzić je do super porządku, ale trzeba się mega postarac.

        Komentarz


        • #5
          Biuro powinno byc urzadzone nowocześnie, to w końcu wizytówka firmy. Ja teraz będę zmieniać wystój i chyba zdecuduję się na architekta. Fajne aranżacje wykonuje ARK Studio . Podoba mi się ich spojrzenie na wnętrza. Wszystko jest idealnie dopasowane.

          Komentarz


          • #6
            Mi nie do końca się podoba. Wole zupełnie inne klimaty ;d

            Komentarz


            • #7
              meble do biura

              Ja preferuje wyposażenie metalowe, tzn. takie jak tutaj idealnie sprawdzą się w każdym rodzaju działalności.

              Komentarz


              • #8
                Szczerze mówiąc, to nie mam zielonego pojęcia. Moim zdaniem lepiej popytać w tej sprawie znajomych

                Komentarz


                • #9
                  Wygląda naprawdę ciekawie, modernistycznie i profesjonalnie, pewnie kosztuje też swoje...

                  Komentarz


                  • #10
                    Chętnie bym popracował w takim biurze.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja jestem zwolennikiem tradycyjnych, klasycznych aranżacji.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja lubię minimalistyczne aranżacje. I w biurze to się zawsze sprawdza najlepiej.

                        Komentarz


                        • #13
                          Ładne to biuro ze zdjęcia Ktoś wie, z jakiego materiału jest ta lada. Ma ładny, szklisty połysk. Czy to czy jakieś inne tworzywo?

                          Komentarz


                          • #14
                            A co myślicie o szklanych ścianach działowych w biurze? Chyba wygląda to bardzo nowocześnie. Orientujecie się, wykonuje taką usługę?

                            Komentarz


                            • #15
                              Rzeczywiście super to wygląda. Takie nowoczesne aranżacje bardzo mi się podobają. Na stronce znajdziecie właśnie sporo tego typu mebli i innych elementów niezbędnych do wyposażenia biur, ale i także innych instytucji firmowych. Najlepiej właśnie decydować się na zakupy w sklepach typowo proponujących wyposażenia dla firm

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X