Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubranka dla dzieci, gdzie kupujecie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ubranka dla dzieci, gdzie kupujecie?

    Jak w temacie, chciałam się Was zapytać, gdzie kupujecie ubranka dla dzieci? Bo ja ostatnio odkryłam fajny sklep z niedrogimi i dobrej jakości ubrankami dla dzieci w różnym wieku. Ja tam już wczoraj zamówiłam , które są kolorowe i dobre gatunkowo. A Wy, gdzie kupujecie ubrania dla swoich maluszków?

  • #2
    Ja kupuję w niewielkim sklepiku w moim mieście. Zawsze wolę obejrzeć jak wyglądają ubranka. Nie mogłabym kupować takich rzeczy przez internet.

    Komentarz


    • #3
      Kupuję najczęsciej przez internet. W sklepach stacjonarnych również ale kiedyś kupowałam w taki sposób o wiele częściej. obecnie wygodniej jest mi po prostu usiaść sobie w domu i zamówić to co jest mi potrzebne ( oczywiście po uprzednim wymierzeniu dzieciaków).

      Polubiłam sklep Gomez. Jest to sklep z ubraniami od tych droższych , porządniejszych marek. Często jednak puszczają rózne dobre promocje

      Komentarz


      • #4
        Ja kupuję w sklepach stacjonarnych i internetowych, zależy co mi się spodoba. Teraz szukam koszulek na lato i ta szczególnie wpadła mi w oko . Myślę, że na upał będzie idealna.

        Komentarz


        • #5
          Ja właśnie najczęściej ubranka dla dzieci kupuję przez internet. Na przykład , które na pewno przypadną Wam do gustu. Moim faworytem jest organiczne body dla chłopca w samochodziki.

          Komentarz


          • #6
            Ja na szczęście dostaje za darmo



            Komentarz


            • #7
              Różnie część w internecie, część w sklepach stacjonarnych. Ostatnio trafiłam do fajnego sklepu . Mają tam spory wybór koszulek ze śmiesznymi nadrukami, idealne nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych.

              Komentarz


              • #8
                ja kupuje bardzo często w kiku i w pepco tanie są, spory wybór

                Komentarz


                • #9
                  Ja uwielbiam robić zakupy a szczególnie jeśli chodzi o moje dzieci Jeśli chodzi o ubranka to jednak najczęściej korzystamy z oferty sklepu 5-10-15. To sprawdzone i godne polecenia miejsca, ubranka dobrej jakości i w przystępnych cenach. A Wy co sądzicie o tej marce ?

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja głównie kupuję na olx lub allegro i tylko używane.

                    ________________________________

                    Komentarz


                    • #11
                      Używane ubranka to nic złego, zresztą szukając na portalach ogłoszeniowych często można znaleźć także i nowe ubranka, przy czym można też szukać lokalnie, jak choćby z terenów Wrocławia czy też innych miast, jeżeli taka forma jest dla nas wygodniejsza.

                      Komentarz


                      • #12
                        Szczerze mówiąc nie zdecydował bym się na używane ubranka ;d

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja najczęściej wybieram sklep Pepco - super ceny i duży wybór!

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja najczęściej takie produkty wybieram w internecie - najszybciej i najtaniej!

                            Komentarz


                            • #15
                              Internet to zdecydowanie miejsce warte poszukiwania ciuszków dla maluchów, wybór duży i nie trzeba stać w kolejkach.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X