Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Doradzcie co kupic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Doradzcie co kupic

    Cześć. Muszę zrobić remont mojej kuchni, która najlepsze lata ma już za sobą. Zastanawiam się nad wyborem odpowiednich mebli kuchennych. Nie mogę się zdecydować nad wyborem odpowiedniego stylu mebli kuchennych. Z jednej strony chciałabym, aby nowa kuchnia posiadała nowoczesny design ja tu: - zdjęcie ze strony: . Tego rodzaju wygląd jest bardzo ciekawy, ale nie wiem czy dobrze będzie się komponował w mieszkaniu w bloku, który jest ze starej płyty. Z drugiej strony pomyślałem o pójściu w coś bardziej tradycyjnego jak taki rodzaj mebli do kuchni:
    tego samego producenta co wyżej. Te rozwiązanie posiada elementy nowoczesne, ale jest utrzymane w klasycznym charakterze. Jak sądzicie, które meble lepiej będą pasowały do mieszkania. Również istotnym aspektem jest ich utrzymanie w czystości. Czy nowoczesne meble kuchenne nie będą się bardziej brudziły? Proszę o wasze zdanie.

  • #2
    Jeśli szukasz mebli do domu, to na pewno warto zerknąć na . Mają naprawdę duży wybór znanych marek, m.in. Szynaka i Dekort. Bez problemu coś dla siebie znajdziesz

    Komentarz

    Pracuję...
    X