Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prosze o porade odnosnie urzadzenia mieszkania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prosze o porade odnosnie urzadzenia mieszkania

    Cześć. Muszę się poradzić was odnośnie remontu kuchni. Podobają nam się tego rodzaju panele szklane do kuchni , natomiast posiadam pewne obawy odnośnie ich montażu. Pierwsza z nich to wytrzymałość takich paneli. Jak zachowują się one pod wpływem wysokich temperatur i różnego typu chemii używanej do czyszczenia kuchni. Następna sprawa czy grafika na szkle nie ulega wytarciu lub nie wyblaknie. Do tej pory miałem zwykły gres i sprawdzał się dobrze. Natomiast moja Żona postanowiła posiadać nowoczesną kuchnię z tego rodzaju panelami szklanymi. Czy ktoś z was ma w swoim domu w kuchni takie panele z grafiką na szkle? Będę wdzięczny za wasze opinie.

  • #2
    A może warto w tej kwestii zasięgnąć porady jakiegoś fachowego dekoratora wnętrz?

    Komentarz


    • #3
      Słuszna uwaga Skontaktuj się koniecznie z - to prawdziwy fachowiec jeśli chodzi o pomysły w niebanalnym, ale jednocześnie funkcjonalnym urządzeniu przestrzeni

      Komentarz


      • #4
        Ja mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

        Komentarz


        • #5
          bardzo dobry pomysł na wykończenie kuchni. Sam mam podobne i muszę przyznać, że doskonale spełniają swoją funkcję użytkową, a przy tym znakomicie podkreślają wystrój kuchni.

          Komentarz


          • #6
            Nie wiem czemu ten temat jest na forum dentystycznym. Rozwiązanie fajne ale myślę, że dość oklepane. Wszyscy to już montują. Macie może pomysły na coś bardziej… niebanalnego? Będę wdzięczna za podawanie orentacyjnych cen

            Komentarz


            • #7
              Mnóstwo porad aranżacyjnych można znaleźć w sieci

              Komentarz


              • #8
                Te panele szklane zdają się być ok, choć trzeba na nie naprawdę uważać. Mojej cioci pękły przy większym gotowaniu. Myślę, że można temu zapobiec, pilując temperatury. Takie czujki temperatury, dymu i inne ''inteligentne'' przedmioty, znajdziesz na

                Komentarz


                • #9
                  Nie lubię remontów.

                  Komentarz


                  • #10
                    Mało kto lubi, ale jak trzeba to trzeba i trudno. Jednak jak już wszystko skończycie to na pewno będziecie zadowoleni. Na stronce znajdziecie firany i stylowe zasłony, które na pewno świetnie sprawdzą się przy udekorowaniu waszego wnętrza.

                    Komentarz


                    • #11
                      Nawet najmniejsze dodatki są bardzo ważne jeżeli chodzi o aranżacje mieszkania. Na pewno powinniście się zainteresować propozycjami od Ich produkty sprawdzą się w sypialni, ponieważ jest to sklep z ciekawymi, oryginalnymi, ale i także klasycznymi pościelami

                      Komentarz


                      • #12
                        Miałam takie poprzednio i mogę polecić. Są łatwe w utrzymaniu i grafika się nie zaciera bo niby jak. Teraz chciałam coś zmienić w kuchni i niestety panele rozbiły się przy zdejmowaniu i nie brałam już kolejnych, bo jednak do dużej kuchni jest to rozwiązanie dość kosztowne.

                        Komentarz


                        • #13
                          Mi się podobają ozdoby z mchu i dlatego ostatnio zdecydowałam się na zakup kuli z mchu sztucznego Bardzo ładna ozdoba do mieszkania, która pasuje do wielu rodzajów pomieszczeń i dodaje zieleni.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X