Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Praca dla osób niepełnosprawnych?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Praca dla osób niepełnosprawnych?

    Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną i poszukujesz od dawna pracy, to polecam Ci zajrzeć na tę stronę: , a można na niej znaleźć aktualne i legalne oferty pracy, które dostępne są tylko dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Są potrzebni różni pracownicy.

  • #2
    A może zarabianie na sieci afilacyjej MyLead, czyli dokladnie na programach partnerskich? Dla niektórych to jedynie ale jest wiele osób które sie normalnie z tego utrzymują. Wystarczy posiadać swoje wlasne miejsce w sieci typu blog. Instalujac odpowiedni program partnerski wybieracie reklamy produktow i usług, które beda wyswietlane w waszych blogach itp.

    Komentarz


    • #3
      Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się te porady Dzięki wielkie

      Komentarz


      • #4
        Teraz nawet zwyczajne zawody są w jakiś sposób dostosowane do osób niepełnosprawnych :P. Także raczej nie ma strachu jeśli o to akurat chodzi .


        ____________

        Komentarz


        • #5
          Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

          Komentarz


          • #6
            Pracodawcy dostają bardzo dużo dotacje na zatrudnianie takich osób więc wydaje mi się, że nie powinno być z tym problemu. Często osoba niepełnosprawna jest w stanie tak samo wykonywać pracę jak osoba w pełni sprawna, a pracownik dostanie za taką osobe jeszcze dotacje. Możecie również wziąć sprawę w swoje ręce i zacząć zarabiać przez internet. Zobaczcie sobie platformę gdzie zdobędziecie kursy walut, kryptowalut. Możecie tam łatwo inwestować je i handlować, oczywiście żeby zarobić coś samemu

            Komentarz


            • #7
              Teraz takiej roboty jest coraz więcej .


              ____________

              Komentarz

              Pracuję...
              X