Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Puder mineralny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Puder mineralny

    cześć wszystkim! Czy ktoś stosował może puder mineralny w kamieniu la roche-posay toleriane teint mineral? dobry jest? chciałabym sobie kupić, bo mój aktualny puder bardzo słabo matuje i potr zebuję czegoś bardziej skutecznego.

  • #2
    Powiem szczerze, że nigdy tego konkretnego pudru nie stosowałam. Nie mniej jednak jakiś czas temu w ofercie natrafiłam na bardzo ciekawy moim zdaniem produkt, a konkretnie puder transparentny i będę musiała na pewno sobie go sprawić. Z resztą w tej drogerii internetowej można znaleźć całe mnóstwo różnego rodzaju produktów, nie tylko kosmetyków do makijażu, ale także pielęgnacyjnych.

    Komentarz


    • #3
      Ja zamówiłam sobie na stronie ezebra puder bambusowy. Mam nadzieję, że się sprawdzi.

      Komentarz


      • #4
        jeśli chodzi o puder mineralny to polecam sobie pooglądać na stronce , używałam sporo pudrów, ale żaden nie był tak skuteczny (moją ogromną zmorą było błyszczenie strefy T) poza tym większość kosmetyków mnie uczula, a ten nie.

        Komentarz


        • #5
          Bardzo dobra marka, żona go kupuje.

          Komentarz


          • #6
            A ja nie lubię tych kosmetyków z la roche. Są drogie, a efekty po nich bez szału.

            Komentarz


            • #7
              Polecam, jest świetny

              Komentarz


              • #8
                A jakich efektów się spodziewasz? Jak nie szkodzą skórze, to może warto na nie postawić?

                Komentarz


                • #9
                  Dokładnie! Moim zdaniem całkiem dobre są pudry z Catrice.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X