Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Poszukuje dobrego dentysty dla malego dziecka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Poszukuje dobrego dentysty dla malego dziecka

    Dzień dobry, jak w temacie. Szukam doświadczonego stomatologa dla mojej 5 letniej córki. Zrobiła się próchnica i córka ma problemy z jedzeniem. Dowiedziałam się, że także zęby mleczne można leczyć, więc po co ma się dziecko męczyć. Czy macie namiary na jakiś sprawdzony gabinet stomatologiczny? Będę wdzięczna za namiary na stomatologa, który posiada doświadczenie w leczeniu zębów u małych pacjentów.

  • #2
    Szukam sprawdzonego stomatologa dla malego dziecka

    Dzień dobry. Doskonale znam ten problem. Sam mam córkę, która jest już nieco starsza. Lecz jak była w podobnym wieku, miała również problem z próchnicą. Nam pomogła ta dentystka , która do tej pory jest naszym rodzinnym dentystą. Lekarka zna się na leczeniu zębów, również u najmłodszych pacjentów. Dlatego możesz śmiało do niej iść. Jedna kwestia - przyjmuje ona wyłącznie prywatnie. Pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      Wybór odpowiedniego dentysty w przypadku dzieci jest bardzo ważny. Dentysta powinien charakteryzować się odpowiednim podejściem, dzięki czemu łatwo nawiąże kontakt z naszą pociechą. Bardzo ważna jest pierwsza wizyta, do której należy się odpowiednio przygotować. Dodatkowo wybierając gabinet zwróćmy uwagę na sprzęt oraz usługi jakie są w nim oferowane. W przypadku najmłodszych, rzeczą która może wpłynąć pozytywnie na wizytę i zniwelować lęk jest znieczulenie podtlenkiem azotu oraz kolorowe plomby - .
      Ostatnio edytowany przez Galeria-Uśmiechu; 25.07.2018, 11:25.

      Komentarz


      • #4
        Wybór stomatologa dla dziecka nie jest łatwy, ja mam różne doświadczenia ze swoim młodym. Mogę Ci polecić jedną przychodnię we Wrocławiu, co prawda prywatna, ale dobre podejście dla dzieci. Masz tutaj kontakt do nich lux-dent.com.pl Byłem jeszcze kiedyś na Maślicach i tam też bardzo miła i z podejściem Pani przyjmuje, tylko nie mogę znaleźć do nich kontaktu.

        Komentarz


        • #5
          Wiecie może kiedy należy iść na pierwszą wizytę u dentysty z dzieckiem?

          _________________________________

          Komentarz


          • #6
            moj synek również miał próchnicę na ząbku, lekarz ze stoickim spokojem opowiedział o każdym urządzeniu jakie znajduje sie w gabinecie, a na koniec dał możliwośc wybrania koloru plomby. Synek zadowolony, chetnie przychodzi na wizyty kontrolne

            Komentarz

            Pracuję...
            X