Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaka kawa najlepsza?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Po co wybierać najlepszą? Wszystkie są świetne. Być może nie każda osoba się z tym zgadza, ale podejrzewam, że większość na pewno.

    Komentarz


    • #17
      Ja przyznam, że na razie szukam swojej ulubionej kawy. Ostatnio przyszła do mnie nowa dostawa od i przyszła pora na testowanie Oczywiście kawa ziarnista posiada najbardziej intensywny smak oraz aromat, ale inne rodzaje również są smaczne. Nie pijam z mlekiem, ponieważ nie toleruję laktozy.

      Komentarz


      • #18
        Podobno najlepsza jest ta zrobiona przez kogoś
        Ja lubię rozpuszczalne kawy. Czasem pije z dodatkiem wanilii albo cynamonu.

        Komentarz


        • #19
          Ja z kaw toleruję tylko capuccino i zbożową. Z tym ,że zbożowa to nie jest prawdziwa kawa.

          Komentarz


          • #20
            Ja w sumie nie mam swojej ulubionej kawy Duzo kombinuje ze smakami. Sama czerpie inspiracje z

            Komentarz


            • #21
              Fajnie, dzięki wielkie za wszelkie porady w tym temacie Z całą pewnością mi się przydadzą

              Komentarz


              • #22
                Powiem wam, że mnie ostatnio strasznie zasmakowała kawa brazylijska. Na prawdę jest świetna w smaku, a dodatkowo tutaj możecie kupic sporo różnych smaków tej kawy. niektóre z nich na prawdę są przepyszne i warte tego aby ich spróbować. Polecam wam sprawdzić samemu

                Komentarz


                • #23
                  A , albeit common, can be a frustrating foot condition to deal with. However, with the right self-care strategies and some diligence on your part, most people can manage their well.

                  Jul 27, 2011 - Kawa nie stanowi takiej samej wartości dla jej wytwórcy jak dla konsumenta. ... Pytanie w czyje ręce trafi kawa, do jakiej palarni zostanie przekazana po ... Afryka jest jednocześnie kawiarnią i sklepem z kawą rozsypaną w słojach, ... pragnie szerzyć we Wrocławiu coffee culture i nie jest mu obojętne, jaką ...

                  Komentarz


                  • #24
                    A , albeit common, can be a frustrating foot condition to deal with. However, with the right self-care strategies and some diligence on your part, most people can manage their well.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X