Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Medycyna estetyczna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Medycyna estetyczna

    Hej, mam takie pytanie. Korzystaliście może z zabiegów medycyny estetycznej, chciałem usunąć znamię na szyi i szukam jakiejś dobrej kliniki, żeby to usunąć. Znalazłem stronę kliniki, która zbiera bardzo dobre opinie
    , macie może jakieś doświadczenie z nimi?

  • #2
    Ja ostatnio udałem się na zabieg mezoterapii do i muszę wam powiedzieć, że to naprawdę świetna sprawa. Nigdy nie myślałem, że po przekroczeniu czterdziestu lat życia moja skóra będzie jeszcze kiedykolwiek wyglądać na młodszą. Okazało się, że wystarczył jeden zabieg mezoterapii w Medessence i skóra wygląda wręcz jak nowa !!!

    Komentarz


    • #3
      ja mogę polecić świetnie rozwiązanie na rozstępy! jakiś czas temu znajoma kosmetyczka poleciła mi zabiegi upiększające wykorzystujące urządzenie Bloomea marki Binatural. Przede wszystkim są bezbolesne i dają ,, świetne efekty"! moje ciało stało się elastyczne, skóra jest napięta, a rozstępy zniknęły

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez krysia46
        Jakiekolwiek wątpliwości rozwieją specjaliści z Magicznej Kliniki - w tych gabinetach masz najlepsze materiały, sprzęt no i lekarzy służących swoja wiedza i doświadczeniem. Maja wiele lokalizacji, na stronie poszukaj bo może uda Ci się tez upolować promocyjne ceny?
        Popieram. To świetni specjaliści, którzy znają się na tym co robią i mają super podejście do pacjenta. Pracują na dobrej jakości preparatach i nowoczesnych sprzętach. Ja powiększałam u nich usta i jestem z efektu bardzo zadowolona. Są delikatnie uwydatnione ale cały czas wyglądają naturalnie i o to chodziło.

        Komentarz


        • #5
          Na czym w ogóle polega medycyna estetyczna?

          Komentarz


          • #6
            ja mam znamie na plecach i planowalam je usunac ale w Dermed w Katowicach gdzie bylam na videodermatoskopi (taka metoda diagnostyczna) okazalo sie ze znamie nie jest groźne wiec nie usuwalam go MarcoPolo medycyna estetyczna to zabiegi poprawiajace urode albo komfort zycia

            Komentarz


            • #7
              A przychodzą faceci do Magicznej Kliniki? Mam problem ze zmarszczkami na czole i pewnie tam by pomogli mi z nimi zawalczyć...

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez krysia46
                kewlar często w klinikach medycyny estetycznej można spotkać faceta. W Magicznej Klinice także, a opłaca się zaufać im własnie z wielu powodów - wielu lokalizacji, doświadczonych lekarzy i personelu, najnowszych rozwiązań, sprzętu i materiałów, cen. Zapisz się, na konsultacji z lekarzem dobierzecie zabieg, który Ci pomoże
                Popieram. Jeśli tylko mamy jakieś kompleksy i dzięki zabiegowi medycyny estetycznej mielibyśmy się ich pozbyć, to czemu nie. I nie ważne czy chodzi o kobietę czy mężczyznę. W Magicznej Klinice w każdym wypadku otrzymamy najwyższą jakość usług

                Komentarz


                • #9
                  Ostatnio z moją koleżanką rozmawiałem na ten temat.To naprawdę nie jest takie łatwe.

                  _____________________________________________

                  Komentarz


                  • #10
                    Jak ktoś chce to czemu nie. Jak dla mnie medycyna estetyczna to dobra sprawa.


                    _________

                    Komentarz


                    • #11
                      Z czasem chyba każdy o niej myśli. Dzisiaj jest do niej łatwy dostęp.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja chodzę na zabiegi mezoterapii. Na widziałem ciekawą ofertę, z której następnym razem skorzystam. Wykonują takie zabiegi w przyzwoitych cenach.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zależy też oczywiście czego konkretnie potrzebujecie. Jeżeli mają to byc zabiegi na twarz, okolice oczu, to klinika wzroku także może wam pomóc z takimi problemami. Generalnie to zajmują się tu operacjami i leczeniem problemów związanych ze wzrokiem, ale i także mają specjalistów od medycyny estetycznej.

                          Komentarz


                          • #14
                            Jeżeli macie jakikolwiek problem z bliznami lub innymi problemami skórnymi to z czystym sumieniem mogę polecić Wam . Są to usługi świadczone na najwyższym możliwym poziomie. Sam niejednokrotnie korzystałem z tego i bardzo sobie chwalę. Nie było żadnych problemów.

                            Komentarz


                            • #15
                              Jak wiadomo, dla kobiet estetyka jest bardzo ważna. Dlatego decydowałbym się na taki zabieg . Za niewielkie pieniądze znacznie można poprawić swoje kompleksy.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X