Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Baza pytań egzaminacyjnych na prawko

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Baza pytań egzaminacyjnych na prawko

    Czy ktoś z was dysponuje może bazą aktualnych pytań na prawo jazdy na kat b?

  • #2
    Witam

    Witam teraz te pytania ciężko zdobyć i bardzo sie zmieniają

    Komentarz


    • #3
      Aktualne pytania, ale nie opracowane (a więc bez odpowiedzi) znaleźć możesz m. in. na stronach ministerstwa odpowiedzialnego za WORD-y i przygotowanie egzaminów.
      Osobiście jednak uważam, że lepszą opcją jest skorzystanie z takich serwisów jak ltesty
      Masz tam wszystkie aktualne pytania, ułożone i opracowane w taki sposób jak na egzaminie teoretycznym. Zresztą masz tam wpisy na fejsie od użytkowników ile zdobyli pkt na egzaminie.

      Komentarz


      • #4
        teraz musisz znać po prostu przepisy nie ma już stałej bazy pytań...
        -

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez olekdwa Zobacz posta
          teraz musisz znać po prostu przepisy nie ma już stałej bazy pytań...
          -
          No co Ty mówisz, jest stała jedna baza pytań, zatwierdzona w Ministerstwie i te pytania potem są na egzaminie państwowym! Wiem to, bo ostatnio zdawałam.

          Ja akurat się właśnie z uczyłam i wszystkie się powtórzyły na państwowym.

          Komentarz


          • #6
            Na tej stronce są wszystkie aktualne pytania wraz z wyjaśnieniami

            Komentarz


            • #7
              Wydaje mi się, że warto w tym temacie popytać znajomych. To jest zaskakujące dobre źródło informacji

              Komentarz


              • #8
                Miałem kiedyś na komputerze plik z pytaniami ale niestety usunąłem bo szybko zdałem Długo szukałem szkoły, w której trafię na profesjonalnych instruktorów. Postawiłem na i nie żałuję bo zdałem egzamin teoretyczny jak i praktyczny za pierwszym razem.

                Komentarz

                Pracuję...
                X