Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Blog z fit żywnością

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Blog z fit żywnością

    Od niedawna ćwiczę z Michałem Wrzoskiem i jestem bardzo zadowolony zarówno z jakości treningów, jak i z samego jego podejścia do tematu. Ma bardzo profesjonalne podejście do wykonywanej przez siebie pracy, choć na pierwszych treningach byłem innego zdania. Treningi były ciężkie, a sam trener wymagający, ale teraz widzę, że przyniosło to rezultat, którego oczekiwałem i jak najbardziej bym mógł polecić treningi z tym panem
    Jak chcecie to możecie zerknąć na jego bloga z przepisami, tu mace

  • #2
    To ja też muszę się pochwalić, że udało mi się wreszcie ruszyć. I to bez pomocy żadnego speca od treningów. Zrobiło się cieplej i można pobiegać, pojeździć na rowerze z przyjemnością. Właśnie od 2 tygodni w miarę regularnie biegam i staram się dodatkowo ćwiczyć w domu. Nie jestem całkowitym świeżakiem w tym temacie bo wcześniej starałem się żyć aktywnie ale ostatnia zima to było kompletne lenistwo. Przytyło mi się prawie 8kg i wystarczy:-) Chciałbym jeszcze do mojego treningu wdrożyć dobrą dietę. Czy zna ktoś może ? Warto skorzystać z diety ułożonej przez nich? Niby na stronie internetowej chwalą się, że łączą dietę z aktywnością fizyczną. Zależałoby mi właśnie na diecie, która uwzględni trening sportowy.

    Komentarz

    Pracuję...
    X