Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wygodne krzesło do pracy przy biurku i przy komputerze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wygodne krzesło do pracy przy biurku i przy komputerze

    Szukam jakiegoś mega wygodnego i ergonomicznego krzesła do pracy przez komputerem, przed biurkiem. Chodzi o kogoś, to przez wiele godzin ślęczy czasami przed ekranem komputera.

  • #2
    Dobre, ergonomiczne krzesło to często wydatek sięgający kilku tys zł. Mówię tutaj chociażby o wygodnych krzesłach skórzanych, na których siedzenie to czysta przyjemność.
    Duży wybór krzeseł w cenach od kilkuset do czasami kilku tys zł mają tutaj:
    Ważne, aby miało możliwość regulacji oparcia, podłokietników, kąta oparcia, wysokości czy zagłówka.

    Komentarz


    • #3
      O jakie miasto Ci chodzi? bo znam jeden świetny salon meblowy w .

      Komentarz


      • #4
        Witam ja polecam krzesał dopasowane do ciebie ta firma właśnie takie wykonuje wygodniejszego nie spotkałam

        Komentarz


        • #5
          słyszałam o fotelach które wyglądają jak takie raidowe z samochodu - formuła 1 te sprawy wiecie na pewno o co chodzi, podobno takie fotele są super.
          -

          Komentarz


          • #6
            Jeśli pracujesz osiem godzin dziennie i większość tego czasu spędzasz siedząc przy biurku, wybór krzesła ma przeogromne znaczenie dla stanu Twojego kręgosłupa i zdrowia. Krzesło obrotowe do pracy musi być wygodne, a jednocześnie maksymalnie regulowane. Obowiązkowe elementy to: wysokie, sięgające ponad łopatki oparcie, podłokietniki, uwypuklenie na wysokości części lędźwiowej kręgosłupa. Krzesła biurowe mają zwykle wytrzymałą bazę, pięcioramienną podstawę z kółkami dopasowanymi do rodzaju powierzchni. Oczywiście, takie krzesła powinny być też wygodne: użytkownicy najbardziej chwalą sobie siedziska i oparcia wypełnione pianką.

            Komentarz

            Pracuję...
            X