Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Korektor do twarzy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Korektor do twarzy

    Jaki korektor do twarzy możecie polecić? Zalezy mi na tym aby dobrze krył i ładnie wtapiał się w kolor skóry. Koleżanka chwaliła sobie korektor z maybelline c czy któraś z was używała takiego i może powiedzieć mi coś więcej na jego temat?

  • #2
    Ja używam Maybelline Affinitone . I podkład i korektor, od bardzo dawna kupiłam kiedyś bo był w promocji i tak się zaczęło. Po pierwszym uzyciu wiedziałam, że będzie moim ulubionym świetnie kryje przebarwienia, niedoskonałości czy cienie pod oczami, czasami używam tylko korektora Cena jak najbardziej ok, jest dość wydajny, na moją cerę działa pozytywnie, skóra nie jest przesuszona.

    Komentarz


    • #3
      Czy korektor do twarzy działa na takiej samej zasadzie jak szkolny? Zamazuje ci elementy twarzy?

      Komentarz


      • #4
        Korektor

        Dokładnie tak- maskuje niedoskonałości, ale niestety nie na zawsze . Myślę sobie jednak, że często sam kolektor to za mało. Dlatego też na pewno warto zainwestować dodatkowo w dobry podkład taki jak chociażby , ponieważ dzięki niemu możemy ładnie wyrównać koloryt buzi, a co więcej zapobiec świeceniu się twarzy.

        Komentarz


        • #5
          Świetny jest korektor z Catrice. Zarówno w słoiczku, jak i w płynie.

          Komentarz


          • #6
            A czy wypada dać tego typu korektor w prezencie urodzinowym dla teściowej, czy lepiej postawić na przykład na eleganckie (i nieryzykowne) pudełko na lakiery typu ? Bo jeśli chodzi o taki korektor to mogłaby się obrazić, prawda?

            Komentarz

            Pracuję...
            X