Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kocyk dziecięcy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kocyk dziecięcy

    Powiedźcie mi proszę, czy kocyki dla dzieci jakieś konkretnej marki szczególnie polecacie? Sama szukam czegoś ładnego, a zarazem miłego w dotyku, aby sprawić komuś prezent. Przy tym udało mi się natrafić na ciekawą ofertę w , przy czym można tam zakupić także pościel na zamówienie. Jak Wam się podobają tego typu produkty?

  • #2
    Pościel dla dziecka musi być bardzo delikatna i tylko naturalna. O tym jak taką pościel wybrać .
    Małe dzieci najwięcej czasu spędzają śpiąc, więc muszą mieć w tym czasie jak najlepsze warunki do bezpiecznego i spokojnego snu.

    Komentarz


    • #3
      Witam musi być przede wszystkim przeciw alergiczna i to jest najważniejsze

      Komentarz


      • #4
        Podstawowym kryterium jakie powinien spełniać kocyk dla niemowląt jest bezpieczeństwo. Kocyk powinien być wykonany z materiałów bezpiecznych dla skóry najmłodszych dzieci. Gwarantem bezpieczeństwa jest europejski znak Tekstylia Godne Zaufania i certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Oznacza on, że materiał z którego wykonano kocyk, nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia, a kocyk może być używany od pierwszych chwil po urodzeniu. Jeżeli mamy już pewność, iż kocyk jest bezpieczny dla zdrowia naszego maluszka, stajemy przed wyborem rodzaju materiału z którego jest wykonany. Do wyboru mamy kocyki bawełniane, akrylowe i z mikrofibry.

        Komentarz


        • #5
          Ja kupuję takie kocyki: . Ważne jest żeby nie podrażniać skóry maluszka.

          Komentarz


          • #6
            bardzo ładne, sama też szykuję wyprawkę dla mojego maluszka i uwielbiam takie delikatne kocyki, no ale poza tym szukam odzieży ciążowej, a to nie lada wyzwanie - żeby była wysokiej jakości i w rozsąnej cenie. Dziś chyba przejżałam cały internet bo chciałam jakieś wygodne sobie zakupic. I w sumie tylko w jedym sklepie znalazłam coś rozsądnego a tak to nic nie ma

            Komentarz


            • #7
              Ja kocyk kupowałam na allegro. Postawiłam na bambusowy.

              Komentarz

              Pracuję...
              X