Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stoły do jadalni?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stoły do jadalni?

    Czy podobają się Wam ? Bo mnie właśnie bardzo się spodobały i zastanawiam się, czy będą pasowały do nowoczesnego wystroju pomieszczenia. Sprawdzałam producent wykonuje je z drewna dębowego, ale na życzenie klienta może je zrobić z innego rodzaju drewna. Do tego są w atrakcyjnych cenach. Kupować?

  • #2
    Niezła sprawa, uwielbiam to i też to zakupię !

    Komentarz


    • #3
      stoły stołami a jakieś krzesła macie ? bo bez nich to raczej nic nie zjecie na spokojnie Fajną stronę Ci polecam napisz do nich maila, pewnie coś Ci doradzą

      Komentarz


      • #4
        Mi się mega podobają takie stoły! W ogóle lubię drewniane meble, według mnie są najbardziej wytrzymałe a do tego cudownie wyglądają. Jak urządzałam mieszkanie, to też kupiłam drewniany stół oraz krzesła. Najbardziej jestem zadowolona z krzeseł! , które zakupiłam, idealnie odzwierciedla moje wymarzone meble! Taki styl jest mi właśnie najbliższy- nowoczesny, ale zarazem posiadający sobie nutkę tradycji.

        Komentarz


        • #5
          Sam kupiłem stół do jadalni i dałem za niego bardzo mało pieniędzy. Tak naprawdę to miałem taką okazję.

          __________________________________________________ ________________________________

          Komentarz


          • #6
            Ooczywiście musi to być już taki większy, bardziej solidny stół. Jadalnia najczęściej teraz jest otwarta z salonem i kuchnią więc musi się też bardzo dobrze prezentować. Na podłodze bardzo fajnie sprawdzi się dywan. Poszukajcie takich propozycji na czyli w sklepie z tanimi dywanami

            Komentarz


            • #8
              A mnie sie podobaja takie zestawienia typu: nowoczesne wnetrze i do tego klasyczny solidny stół. Fajnie tutaj w salonach agata widac to polaczenie Taki typowy rodzinny stol i do tego oryginalne krzesla w takim bardziej glamour stylu

              Komentarz


              • #9
                Ja bym też rozeznał się w tej materii wśród specjalistów z tej dziedziny.

                Komentarz


                • #10
                  Zgadzam się w stu procentach.


                  Komentarz


                  • #11
                    Kup taki stół jaki ci będzie odpowiadał i tyle

                    Komentarz


                    • #12
                      U mnie podstawą było to by stół był szeroki.

                      __

                      Komentarz


                      • #13
                        W zależności od powierzchni oraz funkcji, jakie ma spełniać stół, wybieramy model który idealnie będzie pasował do kuchni czy jadalni. W salonach xx na pewno znajdziecie coś dla siebie. Mi się bardzo podobają a jeśli nadal macie problem z wyborem stołu to warto poczytać o różnego rodzaju modelach, jest jednym z z nowoczesnych modeli który warto rozważyć.

                        Komentarz


                        • #14
                          Myślę,że idealnie by wpasował się w klimat mojej jadalni.

                          __

                          Komentarz


                          • #15
                            Zgadzam się całkowicie z moim przedmówcą. Nic dodać oraz nic ująć.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X