Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bolesne miesiączki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Bolesne miesiączki

    Co z tym zrobić? Macie na to jakiś sposób może? Lekarz zapisuje środki przeciwbólowe tylko

  • #2
    Może spróbuj antykoncepcji ? Ja od kiedy stosuję to mam problem z głowy, biore belare i nie dokucza mi ani PMS a miesiączki są krótkie i bezbolesne. Poczytaj tu Warto iść do swojego lekarza on na pewno coś na to poradzi.

    Komentarz


    • #3
      wydaje mi się, że nic konkretnego ci tutaj nie pomoże

      Komentarz


      • #4
        XMilka ma rację, zauważyłam że odkąd biorę tabletki antykoncepcyjne vines faktycznie jakby lżej przechodzę miesiączki, w zasadzie to są tylko krwawienia z odstawienia a więc coś zupełnie innego ale zwał jak zwał, ważne że jest lepiej

        Komentarz


        • #5
          Witajcie. Dwa miesiące temu zaczęło się u mnie krwawienie. Moja była bardzo bolesna. Niestety z następną było podobnie. Nie byłam w stanie wstać z łóżka. Byłam u ginekologa, który stwierdził, że przy początkach tak może być i niekoniecznie tak zostanie. Muszę poczekać parę miesięcy aż wszystko się unormuje i wtedy zobaczymy co dalej. Mam nadzieję, że ból będzie mniejszy, bo obecnie jest nie do wytrzymania.

          Komentarz


          • #6
            Faktycznie bolesne miesiączki to jest poważny problem ale wystarczy iść do ginekologa żeby znalazł na to sposób. Tu można nawet poczytać o tym jak zaradzić bolesnym o obfitym miesiączkom

            Komentarz


            • #7
              Moja dziewczyna przechodzi przez to co miesiąc, a ja nie jestem w stanie jej pomóc

              Komentarz


              • #8
                Lepiej pójść z tym do lekarza.

                Komentarz


                • #9
                  Tak też zrobiłam, mam już tabletki wypisane, czekam tyko na pierwszy dzień krwawienia kiedy będę mogła zacząć je przyjmować

                  Komentarz


                  • #11
                    hmm nie wiem co o tym myśleć bo nie próbowałam takich metod ale tak jak tu dziewczyny pisały na bolesne miesiączki pomogły mi tabletki antykoncepcyjne vines, teraz dużo dziewczyn je stosuje bo to nowoczesna antykoncepcja niskodawkowa

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X