Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przepisy na szybkie i tanie dania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przepisy na szybkie i tanie dania

    Poszukuję przepisy na proste i szybkie dania obiadowe.Jak planujecie wydawanie pieniędzy na jedzenie ?Czy kupujecie raz w miesiącu czy co tydzień a może któraś układa sobie jadłospis i według tego kupuje jedzenie.

  • #2
    Ja staram się regularnie ukladać sobie jadłospis na cały następny tydzień. Raz w tygodniu robię wieksze zakupy, najczęściej w sobotę. Dzięki temu nie marnuję czasu. Potem mam już składniki na codzienne obiadki. Ewentuanie dokupuję jakieś drobiazgi w lokalnych sklepikach.

    Dzisiaj na obiad gotuję . Będziemy go jedli również jutro na obiad, ewentualnie na kolacje. Na pewno się nie zmarnuje bo jest to jedna z moich ulubionych zup ( męża również).

    Komentarz


    • #3
      przepis na kasztany jadalne

      Polecicie może jakiś przepis na kasztany jadalne? Widziałam je ostatnio u siebie w markecie i czytałam nawet taki artykuł: chętnie bym spróbowała.

      Komentarz


      • #4
        Ja w najbliższym czasie mam zamiar wypróbować podesłany mi niedawno przez siostrę przepis na proteinowe ciasteczka . Staram się gotować zdrowo a taka przekąska na pewno nie zaszkodzi mojej diecie

        Komentarz


        • #5
          Ja robię zakupy średnio co tydzień i w głowie już mam ułożony jadłospis którym kieruje się przy robieniu zakupów

          Komentarz


          • #6
            W internecie jest mnóstwo serwisów z przepisami, na przykład fajne są na kwestii smaku.

            Komentarz


            • #7
              To prawda. Ja szukam przepisów w Internecie.

              Komentarz


              • #8
                Ja staram się, żeby przepisy były tanie, smaczne i dietetyczne. Często swoje pomysły publikuję na blogu. Jeden z moich ulubionych przepisów to ten na Fit Kebab -

                Komentarz


                • #9
                  Moim zdaniem warto się w tym temacie doradzić znajomych. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.

                  Komentarz


                  • #10
                    Chętnie poczytam wasze porady i wykorzystam je u siebie.

                    __

                    Komentarz


                    • #11
                      Tanie dania najlepiej z biedronki

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja myślę, że gastronomia oparta na zamówieniach na wynos jest dobrym biznesem Wystarczy zainwestować w i można rozkręcać firmę

                        Komentarz


                        • #13
                          Jak mam zamiar zrobić coś szybkiego, to biorę makaron penne, pierś z kurczaka i parę warzyw. Zawsze da się coś skomponować

                          Komentarz


                          • #14
                            Wszystko co można połączyć z kaszą.

                            __

                            Komentarz


                            • #15
                              Moja ciocia kiedyś miała bardzo fajny przepis na szarlotkę z kaszą, jednakże gdzieś go zgubiłam

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X