Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wycieczka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wycieczka

    Witam, szukamy z szefem miejsca na ciekawą wyprawę dla najbardziej zasłużonych pracowników w mojej firmie. Wybór chyba padnie na ofertę . Jakie atrakcje na miejscu warto Waszym zdaniem wykupić w biurze?

  • #2
    Bardzo ciekawy pomysł by wybrać się wspólnie na taką wycieczkę.

    Komentarz


    • #3
      Japonia... super. Chętnie zmieniłbym pracę teraz tak myślę Takie wycieczki to już raczej muszą być organizowane przez biuro podróży, tu nie dość, że trzeba załatwić wszystko dla większej grupy, to jeszcze jest to Japonia. Całkiem inny kontynent, inne zwyczaje, kultura, taka wyprawa to jest wyzwanie. Jednak jeżeli samodzielnie planowalibyście podobne wakacje to już łatwiej będzie wszystko załatwić. Pomocny może tu być portal gdzie między innymi znajdziecie opinie i opisy przeróżnych linii lotniczych. Organizując przelot takie informacje na pewno się przydadzą.

      Komentarz


      • #4
        Sam chciałbym się tam kiedyś wybrać, ale to nie jest tania wycieczka.

        Komentarz


        • #5
          Według mnie miejscem nie do podrobienia jeśli chodzi o cel wycieczki jest Czarnobyl, drugiego takiego miejsca na Ziemi nie znajdziemy. Ja jestem już przygotowany do tej wyprawy, mam nawet własny licznik Geigera by sprawdzać bieżący poziom promieniowania.

          Komentarz


          • #6
            Może Auschwitz? Bardzo pożyteczna wycieczka

            Komentarz

            Pracuję...
            X