Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kosmetyki kerastase do włosów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kosmetyki kerastase do włosów

    Mam okazję kupić taniej profesjonalne kosmetyki kerastase do włosów i poszukuję opinii na ich temat. Stosowałyście? Jaką serię, gdzie kupiliście i w jakiej cenie? jak się sprawdziły te kosmetyki na waszych włosach? Znajoma fryzjerka zachwala te produkty bardzo i jeszcze ta okazyjna cena, kupować???

  • #2
    Do włosów

    O powiem szczerze, że po raz pierwszy słyszę o takich kosmetykach. Sama też szukam czegoś dobrego do zwiększenia tak naprawdę objętości włosów i pomyślałam o zasypce Dr Hair . Z tego co wiem, genialnie zwiększa objętość włosów, a jednocześnie jest łatwa do aplikacji, przy czym można wybierać spośród wielu odcieni. Może ktoś z Was miał podobny problem jak ja, z rzadkimi włosami i może mi powiedzieć, jak z nim walczył. Będę bardzo zobowiązana.

    Komentarz


    • #3
      ...

      Ja uwielbiam po prostu tą serię do każdego rodzaju włosów i nie wyobrażam sobie teraz jej zmieniać na żadne inne kosmetyki Warte są każdej kaski i nie są wcale takie drogie :P Jak masz możliwość kupić taniej to się nie zastanawiaj tylko bierz

      Komentarz

      Pracuję...
      X