Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Który kurier?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Który kurier?

    Którą firmę kurierską polecacie najbardziej jeśli chodzi o przesyłki zagraniczne? Moja mama chce bratu podesłać do Anglii trochę ubrań cieplejszych, które zostały w domu i nie wiemy jak wysłać, przeglądam oferty na tej stronie - coś konkretnego polecacie?

  • #2
    też jestem ciekawa kto jest godny polecenia.

    Komentarz


    • #3
      Jedną z lepszych ofert jeśli chodzi o przesyłki zagraniczne ma firma
      . Sprawdziłam i porównałam już wiele ofert bo prowadzę sklep internetowy więc często wysyłam zamówienia do klientów. SzybkiKurier.eu ma jedne z niższych cen na rynku. Kuriera zamawia się w prosty sposób i kilku krokach, płatność online.

      Komentarz


      • #4
        Najlepiej poszukać jakiegos rankingu cenowego i jakościowego lub kalkulatorów ceny wysyłki konkretnej paczki.


        ____________

        Komentarz


        • #5
          Też czasami muszę coś podesłać do rodziny z Anglii i zawsze korzystam z DHL. Mają tanie , więc majątku nie tracę i paczuszka na miejscu jest w ciągu 4 dni. Czasami w Polsce jak się list wyśle to dłużej idzie, a tu proszę, wręcz ekspresowo

          Komentarz


          • #6
            na pewno nie in post starsznie długo roznosi paczki

            Komentarz


            • #7
              Super, dzięki wielkie za wszystkie porady w tym obszarze tematycznym

              Komentarz


              • #8
                Jeżeli chcecie tanio wysłać części samochodowe to polecam wam kuriera u nich wyślecie nawet silnik czy maskę samochodu w dobrej cenie. Zajmują się także wysylką większych rzeczy jak rowery czy skutery

                Komentarz


                • #9
                  Firm kurierskich jest bardzo sporo, na pewno coś bez problemu ogarniesz Ja teraz szukam kogoś do transportu międzynarodowego ale do mojej firmy. Zamierzam wysyłać moje produkty do Szwajcarii. Już znajomy polecał firmę i chyba do nich się udam. Jezeli też interesuje was i wasze firmy taki transport to polecam

                  Komentarz


                  • #10
                    Według mnie najlepszy jest kurier DHL.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja się na tym kompletnie nie znam. Nie jestem w stanie pomóc...

                      Komentarz


                      • #12
                        nie polecam Inposta - paczkomaty są ok, ale kurier.... porażka
                        ______________________________

                        Komentarz


                        • #13
                          O, nieźle Przydadzą mi się te informacje Wielkie dzięki za porady

                          Komentarz


                          • #14
                            Nie polecicie raczej jednej firmy najlepsze do każdego rodzaju wysyłek. W sumie oferty firm też czasami się zmieniają. Dlatego warto sprawdzać je przez brokerów kurierskich. Tak szybko możecie je porównać ze sobą. Na stronce otrzymacie również sporą oferte firm proponujących transport i spedycje drogą morską. Spoko opcja dla większych firm poszukujących sprawdzonych partnerów od transportu np. z Chin

                            Komentarz


                            • #15
                              Jeżeli chodzi własnie o jakiś większy transport, szczególnie dla firm to polecić mogę firmę Mają bardzo szeroki zakres usług i sporą flotę samochodową. Jezeli poszukujecie transportu międzynarodowego, głównie na tereny Szwajcarii to zadzwońcie po wycene

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X