Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fotowoltaika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fotowoltaika

    Poszukuję kursu, który pozowli mi na nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu montażu i instalacji systemów fotowoltaicznych z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu - chciałabym wprowadzić to do swojej firmy. wydają się w takim wypadku najsensowniejszą opcją.

  • #2
    Tak naprawdę to ja o takim czymś nigdy nie słyszałem.Dla mnie to jest duży kosmos.

    __________________________________________________

    Komentarz


    • #3
      Też mnie ostatnio bardzo interesuje fotowoltaika, ale w innym sensie. Rozważam możliwość instalacji paneli fotowoltaicznych na moim domu, w którym mieści się też mój gabinet. Dodatkowe źródła energii to zawsze pożądana opcja, dlatego sprawdzam ceny, możliwości, koszty i badam teren Czy według was to się może opłacić, warto inwestować w fotowoltaikę?

      Komentarz


      • #4
        Zdecydowanie warto, kwestia wyboru odpowiedniej mocy paneli, proszę - A to wcale nie jest trudne. Znamy ten temat od środka. Należy jednak kupić taką instalację, która jest bardzo dobrej jakości. Długa gwarancja, solidny producent, porządne podzespoły - wtedy można realnie na tym zyskać, ale z dnia na dzień na pewno cudów nie będzie.

        Komentarz


        • #5
          Mimo że rynek fotowoltaiki rośnie w siłę, to jednak rzeczywiscie wcale nie jest łatwo znaleźć dobrych fachowców. U nas w regionie Krakowa sam UM rekomenduje Levadę. Zajmuja sie tam zreszta nie tylko fotowoltaika. W ofercie maja tez pompy ciepła czy piece na ekogroszek

          Komentarz

          Pracuję...
          X