Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gorszy wzrok

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gorszy wzrok

    Od jakiegoś czasu mam coraz większe problemy ze wzrokiem i zastanawiają mnie jakieś . Możecie może polecić?, Nie chodzi mi o okulary, b nie lubię nosić, czy znacie może coś jeszcze co może pomóc?

  • #2
    Cóż, z czasem wszystko się pogarsza.

    Komentarz


    • #3
      Dla zdrowia warto zadbać i zacząć nosić okulary.

      __

      Komentarz


      • #4
        Oczywiście, ze tak. Jak nie okulary to na pewno soczewki kontaktowe. Te powinny być bardzo pomocne jeżeli chodzi o czytanie, dobre widzenie, a nie powinny być w ogóle wyczuwalne. Takie soczewki będą najlepiej się sprawdzać. Jeżeli będziecie szukać takich propozycji to zajrzyjcie na stronkę Ich oferta to świetne soczewki w dobrych cenach

        Komentarz


        • #5
          A czy zastanawiałaś się dlaczego pogorszył ci się wzrok? Może warto się zbadać? To mogą być pierwsze oznaki cukrzycy.

          Komentarz


          • #6
            No jak nie okulary to w pierwszej kolejności nasuwają się soczewki. Są one nawet dużo bardziej popularne, choć osoby starsze raczej noszą właśnie okulary. Możesz oczywiście pomyśleć też nad laserową korekcja wzroku od Tu przeprowadzą taki zabieg bardzo profesjonalnie. Generalnie nie znam nikogo osobiście kto zdecydowałby się na takie rozwiązanie, ale już całkiem sporo czytałam i myślę, że jest to ciekawa opcja.

            Komentarz


            • #7
              Mnie to akurat nie dziwi, bo już dzieci mają na nosie okulary.

              Komentarz


              • #8
                jak nie lubisz okularów to moze soczewki? pogarszajacy sie wzrok powinno sie zbadac u okulisty a nie zastepowac to lupami czy innymi wynalazkami. bardzo istotna jest tez higiena oka o czym niewiele ludzi pamieta.. sama kiedys uzywalam tylko mleczka do demakijazu ale teraz gdy stracilam rok na walke z pasozytem zwanym nużeńcem wiem ze mleczko to za malo. za czasów leczenia uzywalam takich chusteczek i swietnie sie sprawdzaly nie tylko do czyszczenia ale tez lagodzenia pieczenia i swądu.. uzywam ich do tej pory bo to szybkie i wygodne

                Komentarz


                • #9
                  Za dużo gapienia się w komputer.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X