Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Studia zaoczne czy dzienne?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Studia zaoczne czy dzienne?

    Jakie wybraliście studia - zaoczne czy dzienne? Ja idę na Europejską Uczelnię w Warszawie, która ma bardzo ciekawą ofertę dla studentów, np. . Można tam studiować zaocznie albo w trybie dziennym, jak kto woli.

  • #2
    Ja studiowałam dziennie, bo tak było mi wygodniej i pomimo tego, nawet na dziennych udało mi się trochę pracować.

    Komentarz


    • #3
      Wszystko zależy od naszych innych planów i tego, jaki rodzaj studiów nie będzie z nimi kolidował.

      Komentarz


      • #4
        Zależy do od indywidualnej sytuacji , ja wybrałam dzienne studia w kraju, natomiast mam znajomego który wybiera się na studia zagraniczne . Podziwiam go za taką decyzję, bo studiowanie w USA to nie taka prosta sprawa.

        Komentarz


        • #5
          Studiowałem dziennie i w sumie trochę żałuję, bo niewiele mi to dało, a straciłem najlepsze ponoć lata życia

          Komentarz


          • #6
            Najlepiej zorientować się, która opcja będzie dla nas lepsza, a jak planujemy jeszcze pracować, to oczywistym jest, że studia zaoczne będą bardziej odpowiednie. Można też dla zwiększenia swoich szans na rynku pracy pomyśleć o , bo jak wiadomo, znajomość języków jest teraz mocno nobilitowana przez pracodawców.

            Komentarz


            • #7
              Według mnie studia dzienne dają dużo wieksze możliwości (stały kontakt ze środowiskiem akademickim) i są znacznie bardziej prestiżowe (większe wymagania). Ze względów logistycznych jest trudna (i na pewno emocjonalnie wyczerpująca), ale jak widać ze znalezionego przeze mnietekstu - do zrobienia

              Komentarz


              • #8
                Najpierw skończyłam uczelnię publiczną, teraz chcę spróbować kształcić się dalej i przede mną zajęcia zaoczne.

                Komentarz


                • #9
                  Na studiach dziennych więcej się człowiek nauczy.

                  Komentarz


                  • #10
                    Niezwykle przydatne informacje Dzięki wielkie za ich udzielenie

                    Komentarz


                    • #11


                      Studia dzienne są na pewno przyjemniejsze, dają więcej wiedzy i przyjemnych wspomnień. Praca i studia zaoczne pozwalają szybciej wejść w “prawdziwe życie” i zdobyć doświadczenie. Myślę jednak, że np. medycyny nie da się studiować zaocznie. Wszystko zależy od kierunku i chęci.

                      Komentarz


                      • #12
                        To prawda co mowisz.

                        Komentarz


                        • #13
                          Jakiekolwiek studia wybierzesz to myślę, że przyda Ci się narzędzie do skracania linków

                          Na studiach przesyła się różne rzeczy warto je podawać dalej w przyjaznej dla drugiego człowieka formie naprawdę.
                          Koniecznie sobie sprawdź.

                          Komentarz


                          • #14
                            Według mnie tylko dzienne ! Zaoczne są dużo gorszym wyborem

                            Komentarz


                            • #15
                              To zależy od tego, czego od swoich studiów oczekujemy.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X