Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nauka pływania?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nauka pływania?

    Czy potraficie dobrze pływać? Bo możliwe jest doskonalenie swoich technik pływackich pod okiem profesjonalnego nauczyciela. Poza tym można się też zgłosić na: . Zajęcia są prowadzone w sposób indywidualny. A mogą się na nie zapisać ne tylko osoby dorosłe, ale również dzieci. Polecam.

  • #2
    Myślę, że takie zajęcia sportowe dla dzieci to bardzo dobry pomysł Również zapisałem swoje dzieciaki na warsztaty sportowe, zresztą polecam przeczytać ten artykuł, który zawiera spis takich warsztatów w Krakowie:

    Komentarz


    • #3
      Moim zdaniem warto, nie wiadomo kiedy przyda Ci się taka umiejętność!

      Komentarz


      • #4
        To prawda. Przy czym generalnie pływanie doskonale wpływa na kondycję i dobre samopoczucie. Nawet chyba czytałam co nieco na ten temat na . Z resztą im regularniej będziemy ćwiczyć, tym lepiej bowiem przyczyni się to do uzyskania ładnej sylwetki.

        Komentarz


        • #5
          Dzięki wielkie za wszystkie porady Z cała pewnością mi się przydadzą

          Komentarz


          • #6
            Pływanie jest super, szczególnie jak ma się problemy ze zdrowiem

            Komentarz


            • #7
              super pomysł z pływaniem. Dobre dla zdrowia, pomocne przy dbaniu o sylwetkę. Jak najbardziej na +

              Komentarz


              • #8
                Ja już jestem chyba za stary, żeby się nauczyć. No chyba, że to można w każdym wieku opanować?

                Komentarz


                • #9
                  Sama chętnie zapisałabym się na jakiś kurs pływania.

                  Komentarz


                  • #10
                    Widziałam Kraków, widziałam Warszawę, ja polece wam Katowice, a dokładniej szkółke pływania . Maja bardzo dobre podejscie do dzieci jak i dorosłych. Nauka przebiega w bardzo milej atmosferze.

                    Komentarz


                    • #11
                      Mnie uczył ojciec tak samo ja będę uczył moje dzieci

                      ___________________________________

                      Komentarz


                      • #12
                        Najlepiej zlecić to jakiemuś ekspertowi w tej dziedzinie. To jest najkorzystniejsze rozwiązanie według mnie

                        Komentarz


                        • #13
                          A mnie uczył pływania tata jak byłam dzieckiem;-) Także ekspert nie jest tu konieczny.

                          Komentarz


                          • #14
                            Tak najlepiej. Moim zdaniem wtedy ma się mniejszy stres.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X