Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Trening online

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Trening online

    Kiedyś oglądałem bardzo dużo telewizji, ale od czasu jak popsuł się mój telewizor doszedłem do wniosku, że lepiej zarówno ten czas jak i pieniądze przeznaczyć na coś innego. Postanowiłem, że zacznę ćwiczyć i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Na stronie znalazłem trenera udzielającego konsultacji online. Co sądzicie o takich konsultacjach, zbiera bardzo dobre opinie w sieci

  • #2
    O treningu online to ja nigdy nie myślałem.Chodź taki trening online na pewno jest bardzo ciekawy pod każdym aspektem.Tak ja uważam.

    _________________________________________________

    Komentarz


    • #3
      Taka forma treningu to dobry pomysł. Wymaga tylko więcej motywacji i samodyscypliny.

      Komentarz


      • #4
        Bez pomocy trenera łatwo ćwiczyć powtarzając błędy, więc dobrze raz na jakiś czas odwiedzić siłownie.

        Komentarz


        • #5
          Ja staram się ćwiczyć kilka razy w tygodniu, jak tylko mam trochę czasu. Jednak zastanawiam się, czy nie zrobić kilkunastodniowego odpoczynku, ponieważ przeczytałem o zjawisku i wydaje mi się, że wystąpiło u mnie mimo, że nie odbywam szczególnie intensywnych treningów. Ćwiczę głównie po to, żeby zachować formę.

          Komentarz


          • #6
            i super sport to jednak duże zdrowie

            Komentarz

            Pracuję...
            X