Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tanie soczewki kontaktowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tanie soczewki kontaktowe

    Ostatnio trafiłam na mega . Ktoś z Was zamawiał już kiedyś z tej strony?

  • #2
    Ja jestem przeciwnikiem tanich soczewek. Oko nie może oddychać jakby miało na sobie torebkę foliową. Ja rozumiem, że soczewki są drogie ale lepiej już nosić okulary. Poza tym, jeśli soczewki są Ci potrzebne tylko na specjalne okazje to kup sobie opakowanie tych jednodniowych. Będziesz mogła otwierać nową parę kiedy Ci będzie potrzebna i tyle. No i jest to zdecydowanie bardziej higieniczne.

    Komentarz


    • #3
      Ja nie zamawiałem. Takie rzeczy zawsze kupuję stacjonarnie

      Komentarz


      • #4
        Ja od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad tym aby zamiast okularów zacząć nosić soczewki. Nigdy jednak nie używałam czegoś takiego i zastanawiam się jak zakladac soczewki oraz czy jest to trudne? Poradniki przestudiowałam już: ale może ktoś z forum, kto nosi soczewki dłuższy czas mógłby mi powiedzieć jak się to robi i czy można się do tego w jakiś sposób przyzwyczaić?

        Komentarz


        • #5
          Ja zawsze kupuję bardzo drogie soczewki kontaktowe.Taki jestem i nigdy się nie zmienię na pewno.

          __________________________________________________ __

          Komentarz


          • #6
            Najtaniej to zamawiać je przez internet, wielu z moich znajomych tak właśnie robi. Poszukajcie sobie może ofert właśnie online. Co do problemów ze wzrokiem to także może zainteresować was oferta od kliniki wzroku W tym miejscu znajdziecie leczenie stożka rogówki i wiele innych zabiegów. Postawcie na nowoczesną medycynę, na pewno dobrze na tym wyjdziecie

            Komentarz

            Pracuję...
            X