Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Olejowanie włosów?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Olejowanie włosów?

    Czy wykonywaliście już , które staje się coraz bardziej popularniejsze? Ja zdecydowałam się na jego wykonanie i naprawdę widać efekty. Polecam wszystkim. Najpierw trzeba dopasować odpowiedni olejek do włosów, a potem można działać. Czy ktoś z Was robił już sobie taki zabieg?

  • #2
    Ja raz robiłam. Niestety moim zdaniem moje włosy się do tego nie nadają.

    Komentarz


    • #3
      Ponoć olejowanie włosów jest bardzo dla nich zdrowe, ale w sumie nigdy tego nie robiłam, więc nie wiem jak by to wyglądało w moim przypadku.

      Komentarz


      • #4
        W moim przypadku olejowanie się w ogóle nie sprawdziło. Jednak warto to przetestować na sobie.

        Komentarz


        • #5
          U mnie też olejowanie odpada, mam po nim jeszcze bardziej suche końce i tłustą nasadę.

          Komentarz


          • #6
            Ja tak i polecam włosy są zdrowsze i mocniejsze

            Komentarz


            • #7
              To może rzeczywiście spróbuje i sama się przekonam czy to coś działa.

              Komentarz


              • #8
                Najlepiej przetestować na sobie działanie olejowania. U mnie się to akurat nie sprawdziło, ale może u Was będzie inaczej.

                Komentarz


                • #9
                  Czy nie za dużo jest tych wszystkich dziwnych zabiegów na włosy?

                  Komentarz


                  • #10
                    U mnie działa najlepiej takie serum z olejem arganowym:

                    Komentarz


                    • #11
                      ja również polecam olejowanie włosów - są o wiele zdrowsze i mocniejsze tylko najważniejsze jest to żeby wybrać odpowiedni olej:

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja olejowałam włosy olejkiem rycynowym jednak ciemniały mi, podobno rycyn tak wpływa na włosy i zaprzestałam, może polecicie jakiś inny, godny polecenia olejek?

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X