Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

soczewki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • soczewki

    Ze 2 razy podchodziłam do soczewek (każda próba trwała kilka dni), jednak za każdym razem juz po godzinie albo i mniej widok miałam zamglony, soczewka gryzła. Jakie Wy nosicie, czy długo sie przyzwyczajałyscie, jak dobrać moc? Ma być taka sama jak w okularach czy inna, z racji różnicy w odległości od oka? Będę wdzięczna za rady, bo noszenie okularów bywa męczące.

  • #2
    Moim zdaniem soczewki są zbyt męczącym rozwiązaniem. Okulary są o niebo lepsze, chociażby dlatego, że wchodzą w modę. Takie okrągłe są po prostu istnym marzeniem
    -----------------------------------------------------------------

    Komentarz


    • #3
      Ja również mam niesamowity problem z soczewkami. Żadne mi nie odpowiadają i ciągle powracam jednak do okularów.

      ___________________

      Komentarz


      • #4
        Ja właśnie zastanawiam się jakie soczewki najlepiej wybrać. Czy zwyczajne wymienialne po 2 tygodniach czy może lepszym pomysłem będzie kupić soczewki miesięczne - ? Co wy o tym sądzicie? Może będziecie w stanie mi coś doradzić w tym temacie? Jeśli tak to będę wam bardzo wdzięczny.

        Komentarz


        • #5
          Moja córka chce zamienić okulary na soczewki, ale sama nie wiem czy to dobry pomysł.

          Komentarz


          • #6
            Dla mnie soczewki nie były dobrym pomysłem, dlatego wróciłem do okularów.

            Komentarz


            • #7
              Mój dziadek bardzo nie lubi okularów, a o soczewkach to już nawet nie wspomnę... Okazało się, że do czytania korzysta z lupy Nawet nie wiedziałam, że dalej można je kupić, dopiero dzisiaj szukam nowej, bo w tej poprzedniej porysowało się szkło. Podrzucę przy okazji link:
              Zawsze to jakieś rozwiązanie

              Komentarz


              • #8
                Słyszałam, że kolorowe soczewki niszczą wzrok, czy to prawda?

                Komentarz


                • #9
                  Może i nie niszczą, ale na pewno mocno wysuszają oczy.

                  Komentarz


                  • #10
                    A to racja. Dla wielu osób lepszym rozwiązaniem są okulary.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja od bardzo dawna używam soczewki i wszystko jest ok.Moim zdaniem bardzo dużo osób w tym kraju używa soczewki.

                      __________________________________________________ __

                      Komentarz


                      • #12
                        A czy zdarza Wam się nosić soczewki przez cały czas?

                        __

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Polizof Zobacz posta
                          Ze 2 razy podchodziłam do soczewek (każda próba trwała kilka dni), jednak za każdym razem juz po godzinie albo i mniej widok miałam zamglony, soczewka gryzła. Jakie Wy nosicie, czy długo sie przyzwyczajałyscie, jak dobrać moc? Ma być taka sama jak w okularach czy inna, z racji różnicy w odległości od oka? Będę wdzięczna za rady, bo noszenie okularów bywa męczące.
                          Witaj. Ja się niedawno dowiedziałam, że mam astygmatyzm. Generalnie trochę skomplikowana wada. Można o niej poczytać na stronie Martwiłam się czy dobór soczewek w moim przypadku będzie możliwy. Na szczęście mój okulista dobrze mi doradził i nie mam większych problemów. Przez kilka dni się dziwnie czułam, ale po tym czasie oczy się przyzwyczaiły. Ja używam acuvue może dla Ciebie też będą odpowiednie. Sprawdź na ich stronie opcję darmowych próbek.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja również kompletnie nie mogę się przekonać co do soczewek. Zazwyczaj wracam od razu do okularów. Może sprawdzę sobie jeszcze Wasze propozycje.

                            _________________

                            Komentarz


                            • #15
                              trzeba właśnie wybierać takie, które nie wysuszają oczu, oraz nie drażnią was podczas codziennego noszenia. Może nie traficie od razu, ale jak coś się dzieje to zmieńcie soczewki. Zobaczcie sobie tu też usługi proponowane przez firmę W tym miejscu znajdziecie klinikę gdzie leczą zespół suchego oka, stożek rogówki, zaćme, ale i także profesjonalnie dobierają soczewki kontaktowe.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X