Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie wybrać body chłopięce?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie wybrać body chłopięce?

    Chciałam się Was zapytać, jakie wybrać ? Takie właśnie znalazłam i mi się spodobały. A Wy co o nich sądzicie. Już kupowałam w tym sklepie i wiem, że ciuszki są dobre gatunkowo.

  • #2
    Musi być przede wszystkim wykonane z dobrej jakości materiałów. Poszukaj ich na Domodi.

    Komentarz


    • #3
      Smyk oferuje dobre jakościowo ubranka dla dzieci. Specjalizuje się on tylko w dzieciach, zatem tam szukałabym na początku

      Komentarz


      • #4
        Witam idź z dzieckiem i przymierz najprościej

        Komentarz


        • #5
          Najlepiej takie, żeby były wygodne i dość przewiewne czyli z bawełny.

          Komentarz


          • #6
            To ja jeszcze podrzucę tu namiar na Bardzo porządna i niedroga bielizna dla niemowląt.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez systemma Zobacz posta
              Najlepiej takie, żeby były wygodne i dość przewiewne czyli z bawełny.
              Dokładnie na to zwracam uwagę przy zakupie. Oczywiście muszą mi się też ubranka podobać Przy pierwszym dziecku miałam wszystko gotowe na trzy miesiące przed porodem. Obecnie jestem drugi raz w ciąży i jeszcze nie mam ubranek. Dopiero będę zamawiać wyprawkę przez internet. Koleżanka poleciła mi sklep Jestem cała opuchnięta, nie mam siły chodzić po sklepach stacjonarnych. A wy często kupujecie swoim maluszkom ubranka przez internet?

              Komentarz


              • #8
                Kto w ogóle nosi takie rzeczy?

                Komentarz

                Pracuję...
                X