Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Outsourcing kadr

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Outsourcing kadr

    Może coś z innej beczki. Czy Waszym zdaniem outsourcing kadr jest dobrym rozwiązaniem? Zastanawiam się nad ofertą z tej strony . Niestety nie chcę brać księgowej i kadrowej na etat, bo już stosowaliśmy takie rozwiązanie i się nie do końca sprawdziło.

  • #2
    Słyszałem że jest to opłacalne.

    _______________

    Komentarz


    • #3
      Wiele firm korzysta z usług zewnętrznych firm przy prowadzeniu biznesu. Ja w swojej korzystałem z usług Blueoak () przy wejściu na rynek newconnect. Wykorzystanie outsourcingu kadrowego wydaje się rozsądnym wyjściem jeśli nie masz dużej firmy

      Komentarz


      • #5
        Outsourcing to całkiem fajna sprawa :P


        ______________________________

        Komentarz


        • #6
          Moim zdaniem naprawdę warto zdecydować się na outsourcing. Dzięki niemu mamy szansę pozyskać świetnych specjalistów bez konieczności zatrudniania ich w naszej firmie. Mi udało się podjąć współprace z tego zakresu dzięki firmie Itmagination, na którą trafiłem przez facebooka - jeśli szukacie kogoś z branży i chcecie mieć pewność, że to będzie odpowiedni wybór to uważam, że na ich usługi koniecznie trzeba zwrócić uwagę Ja jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję, że nadal współpraca będzie nam się dobrze układać

          Komentarz


          • #7
            Jeżeli chodzi o outsourcing to według mnie jest to świetne rozwiązanie i zgadzam się w tej kwestii z moim przedmówcą. Ja akurat potrzebowałam zaufanej firmy, której specjalnością jest obsługa informatyczna firm w Warszawie. Priorytetem był outsourcing IT. Wybór padł na firmę informatyczną RavNet - jestem bardzo zadowolona z ich usług. Ich siedzibę znajdziecie pod adresem: ul. Modlińska 175A 03-186 Warszawa. Koniecznie sprawdzajcie sobie ofertę tej firmy!

            Komentarz


            • #8
              To dobre, praktyczne i całkiem korzystne rozwiązanie także pod względem finansowym.

              Komentarz

              Pracuję...
              X