Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kantor Internetowy - gdzie wymienić walutę ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kantor Internetowy - gdzie wymienić walutę ?

    Osobiście polecam i wymieniam w porównuję i mają zawsze najlepsze kursy. Do tego ostatnio pieniądze z wymiany miałem po 4 minutach. Wymieniam już ponad rok.

  • #2
    Ja bym jednak wybrała kantor tradycyjny. Jakoś nie mam zaufania do takich internetowych.

    Komentarz


    • #3
      dobrykantorpl

      ja polecę dobrykantor.pl bezpiecznie sprawnie, bardzo dobry kurs i fajny rabat na pierwszy miesiąc wymiany.

      Komentarz


      • #4
        Ja wymieniam zawsze w kantorze koło mojego domu.

        ________________________________

        Komentarz


        • #5
          W stacjonarnym, to chyba zrobisz, to szybciej.

          Komentarz


          • #6
            Czy kantory internetowe są bezpieczne? Ktoś ma nad tym dozór?

            ________________________________

            Komentarz


            • #7
              Często wymieniacie waluty w kantorach internetowych?

              __________________________________________

              Komentarz


              • #8
                wiele jest tych kantorów internetowych ale ja nie polecam z nich korzystać

                Komentarz


                • #9
                  Waluteo znacie? Najniższe kursy jakie widziałem - i tam wymieniamy walutę, na dobrych warunkach, spread śmiesznie niski. Na mieście to zazwyczaj kilkanaście groszy, przynajmniej u mnie. Tutaj mam 1 grosz, czyli śmiesznie mało. A jeśli porównacie cenę waluty, to nawet dla średnich kwot suma oszczędności jest naprawdę wysoka.

                  Komentarz


                  • #10
                    Mój znajomy prowadzi swój kantor i zdecydowanie wolę wymieniać u niego walutę.

                    Komentarz


                    • #11
                      Też sie swego czasu zastanawiałem, czy to jest bezpieczne. Zanim zacząłem korzystać, przeczytałem wpis i jakoś mnie to wszystko uspokoiło. Wielu moich znajomych korzysta z kantorów internetowych i nigdy nie zdarzyło się jeszcze nic, co mogłoby zaniepokoić. Także myslę, że nie ma się czego obawiać.

                      Komentarz


                      • #12
                        re

                        Ale czemu zawsze internetowo? Też tak myślałem, ale w ostatnie wakacje jechałem do Niemiec, to rodziny. Tankowałem w Zgorzelcu, wszedłem tam do małego kantoru. I co wyszło? W tym małym kantorze mieli półgroszowy spread i niższą ceną waluty niż płaciłem online. To się nazywa Kantory Plus - widziałem te same budynki w kilku miejscach przy A4. Warto weryfikować kursy...

                        Komentarz


                        • #13
                          Najlepiej sprawdzić z aktualnymi ofertami bankowymi i finansowymi.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja to niestety nie bardzo mam za co kupować te wszystkie waluty... Dlatego dla mnie znacznie lepszą opcją jest korzystanie z takiego dobrodziejstwa jak . Jeśli ktoś z was jeszcze z tego nie korzystał to gorąco was zachęcam, to się naprawde opłaca !!

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja się jakoś kompletnie nie mogę przekonać do kantorów internetowych. W ogóle wolę mieć gotówkę w ręku niż kawałek plastiku

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X