Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kantor

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kantor

    Witam. Przed wyjazdem do Wiednia zamierzam skorzystać z kantoru internetowego. Dzięki nie muszę chodzić po wielu stronach, od razu mam informacje gdzie kupię najtaniej walutę.

  • #2
    Kantor Internetowy kantorekspert.pl

    Polecam i Wymieniam w porównuję i mają zawsze najlepsze kursy. Do tego ostatnio pieniądze z wymiany miałem po 4 minutach.

    Komentarz


    • #3
      Najlepiej to dobrze przemyśleć żeby potem nie żałować wyboru. Wziąć sobie wszystkie za i przeciw i to jakoś sensownie skonfrontować . A jeszcze lepiej wspomóc wybór jakimiś bardziej specjalistycznymi źródłami niż forum internetowe ^^.


      ____________

      Komentarz


      • #4
        skup złota

        A znacie może jakieś internetowe kantory, które prowadzą też ? W sumie w prawie każdym kantorze stacjonarnym można sprzedać złoto, a w internetowych nie ma takiej opcji.

        Komentarz


        • #5
          Ostatnio ktoś polecił mi kantor . Strona oferuje więcej niż standardowe kantory, ponieważ można założyć też na niej rachunek IBAN, który daje możliwość przyjmowania środków w każdej walucie. Do tego istnieje możliwość zamówienia karty walutowej, przy pomocy której można robić zakupy na całym świecie, wypłacać gotówkę z bankomatu czy płacić za zakupy w internecie. Bardzo wygodne opcje!

          Komentarz


          • #6
            Kantorów nie brakuje, choć co do tych online nie mam zbytniego zaufania

            Komentarz


            • #7
              Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!

              Komentarz


              • #9
                Ja niestety w ogóle się na tym nie znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.

                Komentarz


                • #10
                  A co tu się znać? Wybierasz sprawdzony , zakładasz konto (zajmie ci to 10 minut) i wymieniasz. Bez kłopotu, bez wychodzenia z mieszkania, wygodnie i szybko. Jeśli zdarza ci sie wymieniać walutę chociaż raz w roku na wakacje, to opłaca ci sie założyć konto i na każdej takiej wymianie po prostu oszczędzać, nie tylko pieniądze ale i czas i nerwy.

                  Komentarz


                  • #11
                    Ja się raczej słabo na tym znam. Nie będę w stanie pomóc.

                    Komentarz


                    • #12
                      Co możecie powiedzieć na temat ? Ostatnio znalazłem tą stronę i mają tam bardzo ciekawe artykuły w tym zakresie. Wielu ciekawych rzeczy można się z tego dowiedzieć. Przynajmniej tak mi się wydaje.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X