Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Praca

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Widzę, że sporo tutaj różnych porad. Ja też obecnie szukam pracy z granicą. Postanowiłam w tym celu przejrzeć różne strony internetowe. Mój szwagier polecił mi zerknąć tutaj: Mają oni naprawdę spory wybór ofert. Mam nadzieję, że znajdę coś w najbliższym czasie, bo zwyczajnie potrzebuję oszczędzić sobie troszkę pieniędzy.

    Komentarz


    • #32
      Każdy marzy o tym, by swoją pracę wykonywać z pasją. Są takie zajęcia, które można z powodzeniem określić mianem pracy marzeń. Jakie? O części z nich wspomniano w tym tekście: . Sprawdźcie, o jakich ogłoszeniach o pracę było głośno.

      Komentarz


      • #33
        Serdecznie polecam

        Komentarz


        • #34
          Gdyby ktoś szukała pracy to warto zapoznać się tez z oferta na stronie przy okazji bardzo serdecznie ich polecam. Macie teraz macie nawet zniżki do 25% dla tych co zamawiają przez telefon. Zobaczcie bo czasem naprawdę bardziej się opłaca zamówić taksówkę niż jeździć autobusem Wygoda komfort i miła atmosfera. Polecam ich serdecznie.

          Komentarz


          • #35
            A czy ktoś może może doradzić na temat jakiejś ? Szukam dla syna, bo coś niby szuka, ale słabo mu idzie

            Komentarz


            • #36
              To bardzo ciężka praca

              Komentarz


              • #37
                Pracy można wygodnie szukać na portalach ogłoszeniowych. Przejrzyjcie sobie te oferty , może któraś z nich okaże się właśnie tym, czego szukacie?

                Komentarz


                • #39
                  czy są agencje,które pomagają załatwić taką pracę?

                  __

                  Komentarz


                  • #40
                    Jeżeli szukasz pracowników ze Wschodu do swojej firmy to zapraszam na stronę

                    Komentarz


                    • #41
                      Wiele zależy od tego, jakiego rodzaju zatrudnienia szukacie. Jeśli na przykład chcielibyście pracować fizycznie, to na możecie przejrzeć ciekawe oferty.

                      Komentarz


                      • #42
                        A jakie jest Wasze zdanie na temat pracy przez internet? Wydaje mi się, że cała technologia idzie tak do przodu, że coraz więcej ludzi decyduje się własnie na taki rodzaj pracy. Moim zdaniem to dobre rozwiązanie, bo więcej czasu możemy spędzać z rodziną. Jakiś czas temu trafiłem na ofertę sieci afiliacyjnej . Bardzo mnie to zainteresowało. Muszę się dowiedzieć trochę więcej na ten temat.

                        Komentarz


                        • #43
                          Jeśli szukacie pracy w Niemczech to warto sobie zajrzeć na Tam maja duzo ofert pracy, mój kolega tam znalazł ciekawą prace, dobre zarobki, warto próbować, portal jest sprawdzony.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X