Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pozycjonowanie stron

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Pozycjonowanie jest ważne, ale nie tylko

    pamiętajmy, że pozycjonowanie to jedno, ale najpierw strona internetowa musi być solidna.
    I musi być estetyczna i przejrzysta dla użytkownika (klienta) i musi być zgodna z wytycznymi google oraz dobrze zoptymalizowania, bo bez tego nie ma szans na wysokie pozycje.
    dopiero ta firma mi pokazała dzięki specjalnym narzędziom internetowym, że najpierw dobra strona, potem zabawa w jakikolwiek marketing online

    Komentarz


    • #17
      Cóż konkurencja jest bardzo duża, ale niewiele firm może pochwalić się wymiernymi wynikami, zrób dobre rozpoznanie, poproś o jakieś pokazanie poprzednich projektów. Temat nie jest prosty, zwłaszcza że google co raz utrudnia leniwe i szybkie pozycjonowanie, teraz wymaga to dobrego planu i pomysłu, a nie chamskiego wklejania linków gdzie popadnie, jak zrobiły to osoby nawet pod tym postem. Ja Ci nikogo nie polecę, polecam poszukać chociażby przez wyszukiwarkę google. Jak ktoś jest wysoko, tzn że się zna

      Komentarz


      • #18
        Tez polecam udać się do specjalistów od pozycjonowania. Szkoda waszego czasu i nerwów nie tylko na poznawanie tajników SEO ale także na same działania w tym temacie. Jest to bardzo czasochłonne. Spróbujcie moze uzyskać pomoc od firmy świetnie sobie radzą z pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

        Komentarz


        • #19
          Dzięki, na pewno będę musiał zagłębić się w ten temat ale póki co szukam jakiejś firmy która wykona dla mnie ulotki w dobrej jakości Na własną rękę znalazłem jak na razie tą - - ale będę wdzięczny za wszystkie wasze propozycję

          Komentarz


          • #20
            Dzięki za propozycję. Po wstępnej weryfikacji firm warto poprosić kilka z nich o przygotowanie oferty dla naszej firmy.

            Komentarz


            • #21
              dokładnie tak jest najlepiej Mi np firma zktórej ja korzystałam jeśli chodzi o pozycjonowanie potrafiła idealnie dopasowac oferte pod moje potrzeby . Można powiedzieć ,ze oferta idealnie uszyta na miarę

              Komentarz


              • #22
                Pozycjonowanie rzeczywiście jest bardzo dobrą formą reklamy. Jednak warto również postawić na inne działania reklamowe. Poczytajcie na o tym co moze wam i waszym firmom zaoferować profesjonalna agencja hostess i modelek.

                Komentarz


                • #23
                  Nie mam za bardzo rozeznania w tym obszarze tematycznym... Kompletnie się na tym nie znam...

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X