Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakup szamba betonowego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zakup szamba betonowego

    Moje pytanie na pewno nie jest ani trochę związane ze stomatologią, nie mniej jednak chciałaby, Was zapytać, jak oceniacie tego rodzaju ?
    Szykuje mi się bardzo poważny remont, w tym przerabianie całej kanalizacji i jestem bardzo ciekawa, czy wiecie może coś więcej na temat tego, jak sprawdzają się takie właśnie produkty. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi i informacje.

  • #2
    Na temat szamb doświadczenia nie mam, jednak na stronie na pewno możesz znaleźć pomoc w kwestii remontu i budowy takiego obiektu
    Ostatnio edytowany przez Peyton; 11.07.2016, 13:10.

    Komentarz


    • #3
      Jeśli jesteś na etapie przerabiania kanalizacji, to o wiele bardziej opłaci się zamontować przydomową oczyszczalnię ścieków. Firma Eko Dren: oferuje profesjonalne urządzenia, które posiadają sterowniki zewnętrzne, dzięki czemu nie trzeba otwierać zbiornika.

      Komentarz


      • #4
        w moim przypadku lepiej sprawdziło się i cały problem zniknął. Teraz mogę cieszyć się czystą wodą bez żadnego szamba

        Komentarz


        • #5
          Dużego zainteresowania tym wątkiem nie widzę.Może w przyszłości więcej osób zainteresuje się tym wątkiem.Jestem za.

          ______________________________________

          Komentarz


          • #6
            A ja jestem zdania, że lepsza od szamba jest przydomowa oczyszczalnia ścieków. W sumie to wiele jest artykułów to potwierdzających. Zerknijcie na przykład tutaj na . Przeczytajcie, co i dlaczego będzie zdecydowanie lepszym wyborem.

            Komentarz

            Pracuję...
            X