Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wakacje 2016

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Mnie z drugiej strony znudzilo sie jezdzenie po Polsce i szukam wrazen poza granicami kraju. Problem w tym, ze juz za duzo czasu nie zostalo a ja nadal nie wiem gdzie sie udac. Chcialbym jechac na max tydzien, budzet jakim dysponuje to 1600pln. Gdzie byscie wybrali sie na moim miejscu? Wiem, ze kwota nie jest oszalamiajaca ale co poradzic. Ogolnie to zastanawialem sie nad jakas wycieczka objazdowa, na podobnie zasadzie jak tutaj: Jak myslicie, to bedzie dobry wybor, czy moze lepiej wybrac sie na zwykla wycieczke? Prosze o opinie osoby doswiadczone w temacie wycieczek. Pozdrawiam

    Komentarz


    • #17
      Podróż autokarem? Nigdy w życiu! Ja wolę urlop na plaże ze zwiedzaniem.

      Komentarz


      • #18
        A co jest aż takiego złego w autokarach?

        Komentarz


        • #19
          Kiedyś spędziłam w autokarze 24 godziny tylko z małymi przerwami i nie było to za bardzo przyjemne. Dlatego teraz jak mam wybór to wole inne środki transportu. A tak nawiasem - czy wyjeżdżając na wakacje kupujecie ubezpieczenie turystyczne? Moja siostra w tym roku kupiła i się jej przydało. Planuję jeszcze wyjazd za granicę i tak zaczęłam się zastanawiać, że może warto. Porównuje ubezpieczenia na Rankomat i w zakresie jakim bym potrzebowała to kosztuje naprawdę niewiele.

          Komentarz


          • #20
            Ja akurat planuję wakacje w Polsce. Znajomi polecili mi , więc pojadę właśnie tam. Mój pobyt potrwa zaledwie 4 dni, ale na więcej nie mogę sobie pozwolić. Dla mnie 4 dni bez obowiązków to i tak dużo!

            Komentarz


            • #21
              Dobrym kierunkiem jest jeszcze Jezioro Białe w Okunince.
              Wrzucam tutaj trzy strony regionalne, na których można znaleźć więcej informacji:
              1.
              2.
              3.

              Komentarz


              • #22
                W zeszłym roku byliśmy = piękna wyspa - tylko plaże średnie - same kamienie...

                Komentarz


                • #23
                  Polecam Zakopane !

                  Komentarz


                  • #24
                    Moim zdaniem zagranica jednak zdecydowanie rządzi Szczególnie jakieś egzotyczne miejsca Takie wypady organizują np. tutaj

                    Komentarz


                    • #25
                      Tez bym chętnie pojechała w jakies cieplejsze miejsce, gdzieś żeby się wygrzewać pod palmami ale niestety nie możemy sobie na to pozwolić. Zrobimy sobie tylko jakeś krótki wypad do stolicy, zarezerwujemy . Kupiliśmy dopiero co nowe mieszkanie i wszystkie wolne środki staramy się przeznaczyć na meble i wyposażenie wic wakacje pod palma to co najwyżej za rok.

                      Komentarz


                      • #26
                        Według mnie warte przemyślenia są jeszcze takie . Zamierzam tam w tym roku wysłać swoje dziecko

                        Komentarz


                        • #27

                          Komentarz


                          • #28
                            Wakacje 2016 to już przeszłość, więc po co to roztrząsać?

                            Komentarz


                            • #29
                              Można zbierać inspiracje na kolejne. Co za różnica, który rok?

                              Komentarz


                              • #30
                                Może Karaiby? To zawsze świetne miejsce na wakacje, pogoda dopisuje przez cały rok. Można też pomyśleć o wynajmie jachtu na Karaibach. Wszystko zarezerwujecie przez internet, wystarczy wejść tutaj: . Znajdziecie tam też cenniki i konkretne oferty wynajmu.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X