Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szybka przeprowadzka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szybka przeprowadzka

    Witam, mieszkam we Wrocławiu ponad miesiąc, ale dostałem w spadku mieszkanie w Toruniu i potrzebuję przewieść wszystkie rzeczy, najlepiej jak najszybciej, a nie znam we Wrocławiu żadnej dobrej firmy transportowej, czy moglibyście mi jakąś polecić ? Bardzo zależy mi na jakości i profesjonalizmie, ponieważ mam dużo delikatnego sprzętu. Znalazłem w internecie tą firmę , ale nie wiem czy jeżdżą tak daleko, słyszał ktoś o nich może ?

  • #2
    W temacie przeprowadzek - . Ciekawy i praktyczny poradnik jak dobrze przygotować się do tego logistycznego przedsięwzięcia. Pozdrawiam poświątecznie

    Komentarz


    • #3
      Ten artykuł , jeśli chcecie zorganizować przeprowadzkę szybko, sprawnie i bez komplikacji.

      Komentarz


      • #4
        Ja polecam znaleźć Tobie firmę troszkę bliżej. Często mogą dorzucić sobie dopłatę za dodatkowe kilometry.

        _____

        Komentarz


        • #5
          Moze ktos z was orientuje sie jak wyglada sprawa w kwestii przeprowadzek miedzynarodowych? Mam zamiar przeniesc sie na stale do Holandii. Wlasciwie to juz pracuje tutaj od roku i udalo mi sie dorobic ladnego mieszkania. Teraz tylko sprzedac swoja kaminice w Polsce i mozna rozpoczac nowe zycie. Problem jednak jest logistyczny bo mam dosc duzo sprzetu do przewiezienia .. a sam nie mam zbytnio czasu, nie wspominajac o mozliwosciach. Przegladalem kilka ofert .. najbardziej spodobal mi sie Fortis - Udalo mi sie wyczytac na ich temat same pozytywne komentarze. Ktos z forum zaprzeczy/potwierdzi te rewelacje? Dzieki!

          Komentarz


          • #6
            Nie bardzo się na tej kwestii znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc.

            Komentarz


            • #7
              Przeprowadzki są fajne! Takie jest moje zdanie, a wiecie dlaczego? Bo wymagają od nas powyrzucania wielu niepotrzebnych rzeczy i zaczęcia wszystkiego od początku. Tak jak na stronie jest napisane, takie porządki w szafach pozwalają nam uporządkować pewne sprawy w życiu.

              Komentarz


              • #8
                A znacie kogoś od przeprowadzek z Krakowa?

                Komentarz


                • #9
                  Zobacz sobie . Trochę tam tego jest

                  Komentarz


                  • #10
                    Pamiętajcie o tym, aby wszystko dobrze zabezpieczyć. Meble, bibeloty czy też inne rzeczy można przewieźć w kartonach. Małe, kruche elementy warto zabezpieczyć folią bąbelkowoą. Na stronie znajdziecie całe zestawy przeprowadzkowe. Jest tam wszystko, co potrzeba. Można tam oczywiście też zakupić wszystko co potrzeba na sztuki. Nie tylko jest ważne opakowanie, ale również zabezpieczenie przed upadkiem, obiciem czy zgniotami.

                    Komentarz


                    • #11
                      Wielkie dzięki za wszelkie porady w tym zakresie. Na pewno mi się one przydadzą

                      Komentarz


                      • #12
                        Warto zadzwonić do nich i zapytać jaka jest auta.

                        Komentarz


                        • #13
                          Jeśli chodzi o przeprowadzę zagraniczną, to kontaktujcie się z nimi - [url]https://solidnyprzewoznik.pl/przeprowadzki-miedzynarodowe/[/url]
                          W zasadzie całość prac została załatwiona przez nich. Wynieśli z mieszkania, zawieźli, wnieśli do nowego. Wiem, że można też zlecić pakowanie.
                          Ładunek był ubezpieczone, zlecenie wykonane w terminie. Moim zdaniem bujanie się z tym na własną rękę nie ma większego sensu.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X