Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wprowadzanie ERP w firmie

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Wprowadzanie ERP w firmie

  Hej, pisze w takiej nietypowej jak na to forum sprawie. Macie może jakieś doświadczenie z systemem ERP lub w firmie. Zastanawiam się nad wprowadzeniem tego rozwiązania w mojej firmie i nie wiem czy lepiej to zrobić samodzielnie czy może wynająć do tego firmę, która się w tym specjalizuje. Od dłuższego czasu czytałam o tych systemach i myślę, że najwyższy czas wprowadzić ten system w mojej firmie. Co o tym sądzicie? A może znacie jakieś inne systemy, na które warto zwrócić uwagę?

 • #2
  System ERP jest bardzo przydatny w każdym biznesie. U nas się sprawdził i nie mamy problemu z jego samodzielnym użytkowaniem. Z racji wykonywanej przez nas działalności wybraliśmy kalkulację produkcji We wprowadzeniu pomogła nam firma CFI organizując szkolenie dla pracowników. Możesz się zgłosić poprzez stronę o wstępną wycenę oraz o prezentację programu. Nie wiem jaką konkretnie działalność prowadzisz. Byłoby mi łatwiej doradzić.

  Komentarz


  • #4
   Jest Berberis, dajcie sobie czas na przetestowanie wersji podstawowej, a później dopasujcie wersję wyższą. Ta podstawowa jest jednostanowiskowa, ma podstawowe funkcje i jest raczej pod małą działalność. W przypadku takich rozwiązań najważniejsze jest po prostu odpowiednie dopasowanie wszystkich funkcji. To kluczowe, żeby całość właściwie funkcjonowała. NIe chodzi o to, aby tylko mieć ERP - to ma dawać realne efekty.

   Komentarz

   Pracuję...
   X