Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Po co wyjeżdżać nad morze?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    No jak to po co, przede wszystkim po to żeby wypocząć. Odetchnąć od wszystkich stresów i skupić się tylko na sobie i porządnym relaksie i wypoczynku. Jednak by tak było polecam polecieć gdzieś dalej niż do Polski, gdzie możecie wkurzać sie na niepogodę i zimne morze. Polecam wam Teneryfę i piękne apartamenty w miejscowości Adeje . Tam na pewno wypoczniecie za wszystkie czasy!

    Komentarz


    • #17
      Niektórych kręci morze, mnie akurat nie, wolę zdecydowanie bardziej góry od morza.

      Komentarz


      • #18
        A to ja lubię morze. Inne tam powietrze, poza tym szum fal jest uspokajający.

        Komentarz


        • #19
          Nie rozumiem tego wątku. Zawsze wydawało mi się, że człowiek wyjeżdża po to, aby odpocząć. Wygląda na to, że się myliłem.

          Komentarz


          • #20
            Sama też się temu dziwię, bo jak dla mnie , o którą nad morzem jest ciężko. Zwłaszcza jak pogoda nie dopisze.

            Komentarz


            • #21
              Chyba nigdy nie pojmę fenomenu plażowania.

              Komentarz


              • #22
                Ja też nie wiem po co... Moim zdaniem warto zwiedzić np. Bydgoszcz. Tu jest pogoda w tym mieście

                Komentarz


                • #23
                  No, to na pewno lepsza opcja.

                  Komentarz


                  • #24
                    Moim zdaniem nad morzem najlepiej się odpoczywa.Zwłaszcza latem.

                    Komentarz


                    • #25
                      Jednym z powodów może być firma, którą ostatnio znalazłem - - jest to klinki rehabilitacyjna, znajdująca się właśnie w trójmieście W swojej ofercie mają też różnego rodzaju masaże dlatego zastanawiam się czy się tam nie wybrać podczas mojego urlopu A może znacie jeszcze jakieś miejsca warte odwiedzenia nad morzem? Piszcie

                      Komentarz


                      • #26
                        osobiście bardzo lubie morze i podoba mi się tamtejszy klimat dlatego tez co roku wybieram sie na wakacje

                        Komentarz


                        • #27
                          Ja nie wyobrażam sobie lata, bez chociaż kilkudniowego wypadu nad morze. Ono mnie uspokaja, relaksuje i jak tylko nadchodzą cieplejsze dni, po prostu za nim tęsknie.
                          Ciepły piasek, szum fal, popiskiwanie mew= totalny reset.

                          Komentarz


                          • #28
                            Najlepiej pojechać gdzieś, gdzie jest co zwiedzać. To mi się wydaje oczywiste.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X