Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lekarz online

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lekarz online

    Czy słyszeliście o takiej usłudze jak lekarz online? Moja koleżanka korzysta z konsultacji na stronie i jest bardzo zadowolona. Najbardziej podoba jej się to, że nie musi godzinami stać w kolejce do lekarza A Wy - co sądzicie o takiej opcji?

  • #2
    Tak słyszałam. Widziałam też inną stronę do tego przeznaczoną.

    Komentarz


    • #3
      Dlaczego nie wrzuciłeś linka? Mam nadzieję, że to przeczytasz.

      Komentarz


      • #4
        Jeśli nie trzeba stać w tych kolejkach to musi być dobry pomysł, ahh nie cierpię tego.

        Komentarz


        • #5
          Lekarz online a wizyta u lekarza

          Myślę, że nic nie zastąpi prawdziwej wizyty lekarskiej w gabinecie. Takie konsultacje online mogą być pomocne w niektórych przypadkach, ale nie zastąpią badania lekarskiego ani leczenia.

          Komentarz


          • #6
            Jestem tego samego zdania. Uważam, że nie ma co się kierować tym, co w sieci.

            Komentarz


            • #7
              Jakby kogoś z was to interesowało to ja ostatnio byłem u bardzo dobrego specjalisty . Moim zdaniem każdy z was do takiego specjalisty powinien pójść bo on zawsze pomoże z każdym problemem człowieka.To jest normalne.

              Komentarz


              • #8
                Witam was. Od jakiegoś czasu szukam firmy, która zajmuje się usługami typu transport medyczny. Pracuję w branży, gdzie bardzo łatwo można narazić swoje zdrowie, więc szukam usług, dzięki którym będę mógł zapewnić atrakcyjny pakiet medyczny. Co możecie mi powiedzieć o firmie .Czy ktoś korzystał z ich usług? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

                Komentarz

                Pracuję...
                X