Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rehabilitacja Wrocław?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rehabilitacja Wrocław?

    Witajcie,
    potrzebuję porady od wszystkich osób, które mieszkają we Wrocławiu lub w okolicach.Jestem po złamaniu i szukam dobrego rehabilitanta. Czy we Wrocławiu przyjmuje ktoś, kto wykonuje masaże lecznicze? Zależy mi na osobie doświadczonej. Moja siostra poleciła mi masaże w - czy ktoś z Was korzystał z tych usług?
    Pozdrawiam

  • #3
    Mój dziadek po złamaniu biodra miał duży problem z poruszaniem się i ogólnie z większością codziennych czynności. Wymyśliłem, żeby kupić mu coś co ułatwi mu funkcjonowanie w domu podczas rehabilitacji. Dlatego podczas rehabilitacji warto poszukać różne przyrządy ułatwiające życie, ja zdecydowałem się na podnośnik do łóżka, ale , bo mogą być naprawdę pomocne

    Komentarz


    • #4
      Ja się całkowicie zgadzam z moim przedmówcą. Nic dodać oraz nic ująć.

      Komentarz


      • #5
        Podczas rehabilitacji sprzęt taki jak piszesz jest ogromnie przydatny i ułatwia życie. W wypożyczalni sprzętu medycznego- znajdziesz duży wybór sprzętu , aparaty słuchowe, łóżka szpitalne, materace odleżynowe. Wszystko co potrzebne, aby jak najlepiej funkcjonować i dojść do siebie. Oczywiście sprzęt można kupić, ale jeżeli ma służyć tylko przez określony czas, to wystarczy go wypożyczyć.Można zamówić i przyślą do domu razem z instrukcją obsługi.
        Ostatnio edytowany przez Marek2; 07.03.2019, 21:45.

        Komentarz


        • #6
          Czy oni są na prawdę skuteczni?

          __________________________

          Komentarz

          Pracuję...
          X