Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubezpieczenie - jakie wybrac

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ubezpieczenie - jakie wybrac

    Witam

    Zastanawialem sie ostatnio nad wybraniem jakiegos ubezpieczenia na zycie. Coraz czesciej slysze o roznego rodzaju wypadkach a sam nie jestem niestety ubezpieczony. Orientujecie sie moze co aktualnie dobrze wybrac jesli chodzi o ubezpieczenia na zycie? Narazie moje dzialania skonczyly sie na przeczytaniu poradnikow typu . Mozna sie dowiedziec paru ciekawych rzeczy jednak nadal nie wiem co wybrac. Prosze o doradztwo w wyborze.

    Pozdrawiam

  • #2
    Witam to fajna ale kosztowna sprawa jak cie stać to jasne

    Komentarz


    • #3
      Na rynku faktycznie istnieje bardzo dużo dobrych firm oferujących ubezpieczenia godne uwagi, jednakże przy wyborze warto kierować się pomocą rankingów i porównywarek. Na stronie możecie znaleźć sporo przydatnych informacji na temat tego, które ubezpieczenie jest lepsze i przede wszystkim tańsze

      Komentarz


      • #4
        Warto się ubezpieczyć na życie , bo różne rzeczy chodzą po ludziach. Ja ze swojej strony mogę ci polecić rzetelną firmę , która działa od lat na rynku . Posiadają dużo grono zadowolonych klientów . Polecam sprawdzić bo na prawdę warto.

        Komentarz


        • #5
          Z pewnością najlepiej byłoby wybrać takie ubezpieczenie, które będzie dla nas jak najbardziej korzystne.

          Komentarz


          • #6
            Hm, a może warto popatrzeć w Internecie na jakieś sprawdzone informacje? Np. warto zajrzeć według mnie

            Komentarz


            • #7
              Ubezpieczenia ważna rzecz, ale droga szczególnie ubezpieczenia dla kierowców ostatnio poszły w górę, ja kupuje OC i AC, naprawdę spory koszt w tym momencie, ale zawsze można zaoszczędzić trochę pieniędzy i wydać je na coś innego. Ja znalazłem swoje dzięki synowi powiedział mi o możliwości porównania ofert w internecie i proszę

              Komentarz


              • #8
                Według mnie najtańsze ubezpieczenie jest najlepsze.

                ____________________________________

                Komentarz


                • #9
                  Ja mam OC z LINK4, wyszło najtaniej.

                  Komentarz


                  • #10
                    Jeśli ktoś nie do końca wie jaką ofertę ubezpieczenia wybrać to polecam wam zerknąć tutaj: - moim zdaniem dzięki tej stronce wybór powinien być o wiele łatwiejszy oraz bardziej trafny!

                    Komentarz


                    • #11
                      A jakiego rzeczoznawcę samochodowego byście polecili? Zainteresowałem się ofertą - jakieś opinie na ich temat?

                      Komentarz


                      • #12
                        A czy ktoś z Was wykupuje może polisę narciarską? Co roku mam ten dylemat i nie wykupuje, jednak po zeszłorocznej przygodzie na stoku chyba jestem coraz bardziej skłonny zainwestować w ochronę, znalazłem nawet coś takiego , ale jako że jestem kompletnie "zielony" w tej dziedzinie pytam Was o zdanie czy warto coś takiego wykupić i czy ta konkretna jest okej Dzięki z góry za wszelkie informacje

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja natrafiłem ostatnio w internecie na ranking ubezpieczeń, który wydaje mi się najlepszym ze wszystkich dostępnych w sieci. Mówię oczywiście o . Mają przejrzysty interface no i podają naprawde same dobre oferty. Jeżeli ktoś szuka to powinien według mnie się zastanowić, czy się mu to nie przyda

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja różnie wybieram ubezpieczenie jeśli chodzi o auto, natomiast jeśli idzie o życie i zdrowie, to skupiam się głównie na polisie narciarskiej. Bardzo często jeżdżę na nartach, dlatego polisa z to dla mnie podstawa wyjazdu.

                            Komentarz


                            • #15
                              A może coś stąd byłoby dobrym rozwiązaniem ? Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie, żeby szperać w Internecie po różnych rankingach

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X