Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie wiesz w co zapakować prezent?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nie wiesz w co zapakować prezent?

    Kupiłeś żonie biżuterię ale nie masz jeszcze idealnego opakowania aby całość wyglądała gustownie i elegancko? Co powiesz na nasze pudełeczka ozdobne dostępne na

  • #2
    Ja się zastanawiam, w co powinna być zapakowana , którą chcę dać komuś w prezencie. Może być w torebce?

    Komentarz


    • #3
      Jak znajdziesz taką, do której się zmieści, to z pewnością torebka się sprawdzi. Chociaż ja bym postawiła oraz razu na papier do pakowania.

      Komentarz


      • #4
        Witam dokładnie papier jest ok jednak do narzuty powinieneś dostać opakowanie które nie ma dużych wymiarów i na pewno się w cos zmieści

        Komentarz


        • #5
          korzystacie z punktów w supermarketach gdzie pakują profesjonalnie prezenty czy wolicie robić to sami?

          Komentarz


          • #6
            Jak kupujesz w dobrym sklepie to pakują prezenty jak sephora czy Douglas

            Komentarz


            • #7
              W papier śniadaniowy

              Komentarz


              • #8
                Po co ta złośliwość? Z prezentami czasami jest tak, że cieszy samo to, jak są zapakowane.

                Komentarz


                • #9
                  E, przesada. Przecież ten papier i tak się zedrze (i to nieraz brutalnie, żeby jak najszybciej sprawdzić, co jest w środku) i następnego dnia nikt już nie będzie pamiętał, w co to było zapakowane.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja akurat ostatnio kupiłam voucher na jazdę tym autemhttp://motoprezent.pl/auta/nissan-gtr-550km/ . Powiem Wam był tak ładnie zapakowany, ze nic a nic nie musiałam ozdabiać. Zawsze staram się wybierać takie prezenty, voucherowe, ładnie zapakowane i wiele możliwosci.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja sama wymyślam opakowania prezentów - i sama także je robię korzystając z technik decoupage;-)

                      Komentarz


                      • #12
                        Może narzutę zapakować w pudełko kartonowe i okleić papierem ozdobnym ze wstążeczką? Jak mam prezent bez opakowania to tak robię

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja to nawet bez kartonu. Po prostu pakuję w papier i wiążę wstążką.

                          Komentarz


                          • #14
                            Kartony

                            Kartony super rzecz. Świetnie nadają się do pakowania. Ja kiedyś nie mogłem znaleźć takiego pudełka, o jakim myślałem i w końcu dałem do wykonania na zlecenie. Miało dokładnie taki nietypowy kształt jaki chciałem i nadruk. Wyszło super, w sumie to samo pudełko było większym prezentem niż zawartość. Wystarczy poszukać po takich miejscach jak to:

                            Komentarz


                            • #15
                              Nie mam pojęcia, ale czy wiecie może w co mogę zapakować taki wózek jak ten ze strony ? Bo taki prezent postanowiłem sprawić mojej małej córeczce, tylko boję się, że nie dam rady go zapakować...

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X