Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Praca na studiach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Praca na studiach

    Czy myślicie, że w trakcie studiów warto jest zaczynać pracę dorywczą. Zawsze to pozwala nam dorobić parę groszy, zwłaszcza, że jako student mam sporo czasu wolnego. Czytałem, że dobrym pomysłem jest pozycjonowanie stron, ale niestety nie mam o tym bladego pojęcia i znalazłem ostatnio takie . Firma zbiera bardzo dobre opinie zarówno jeśli chodzi o prowadzone przez nich szkolenia seo szkolenia jak i sam linkbuilding. Po za tym takie doświadczenie zawsze można później wykorzystać w dalszej karierze zawodowej.

  • #2
    Według mnie warto zbierać doświadczenie

    Komentarz


    • #3
      Moja siostra studiuje i woli zarabiać pieniądze. Póki co podjęła współprace z i zarabia bardzo dobrze. Jeździ na krótkie kontrakty dzięki temu może pracować między zjazdami.

      Komentarz


      • #4
        według mnie podczas studiów wcale nie jest ciężko dostać pracę

        Komentarz


        • #5
          Pracowałam przez całe studia i miałam grosz dla siebie, który zawsze mi się przydał.

          __

          Komentarz


          • #6
            Nie widzę innego rozwiązania niż praca i pieniądze na własne potrzeby.

            __

            DS Development Sp. z o.o. Sp. K.
            ul. Kalinowa 6
            81-198 Kosakowo
            NIP: 5871694209
            REGON: 221250740
            brak@brak.pl
            48000000000

            Komentarz


            • #7
              Ja pracowałem w gastronomii

              Komentarz


              • #8
                Jasne, że warto, a nawet powinno się już zacząć jakąś pracę. W końcu nie można całe życie siedzieć na utrzymaniu rodziców. Zresztą ofert pracy dla studentów nie brakuje. O tym gdzie je znajdziesz, przeczytasz na Ja pracuję od 17 roku życia, zmieniałam miejsca pracy niejednokrotnie i nigdy nie miałam problemu ze znalezieniem nowej. Wystarczą tylko chęci i ładny uśmiech

                Komentarz


                • #9
                  Może rozdawaj ulotki. W dzisiejszych czasach spotykam wielu studentów, którzy rozdają ulotki

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie wyobrażałam sobie nie pracować.

                    __

                    ROBIX ROBERT BONK ROBERT PIETRYCHA ANDRZEJ BONK S.C.
                    Opolska 52
                    46-081 Dobrzeń Wielki
                    NIP: 9910497574
                    REGON: 161574800
                    [email]biuro@czornydiament.pl[/email]
                    690845444

                    Komentarz


                    • #11
                      Ciężko to pogodzić. Trzeba szukać pracy z elastycznym grafikiem.

                      Komentarz


                      • #12
                        Jeśli szukacie pracy to polecam wam zajrzeć na stronę tutaj znajdziecie mnóstwo ofert pracy za granicą. Oni pomogą wam z wszystkim. Na tej stronie jest strefa pracownika poszukującego pracy ale tez jest strefa pracodawcy który poszukuje pracownika. Polecam zajrzeć.

                        Komentarz


                        • #13
                          Udaje się wam godzić tyle obowiązków?

                          Komentarz


                          • #14
                            Wszystko zależy właśnie od ilości posiadanych obowiązków na studiach. Ja bez problemu pracowałam na 5 roku, już całkowicie na etat z odpowiednią umową. Było co wpisywać w CV. Polecam zajrzeć tutaj jeśli na pracy Wam wyjątkowo zależy to jeszcze jakieś porady można znaleźc na tej stronie.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja nie wyobrażam sobie, jak przeżyłbym studia, gdybym sobie nie dorabiał weekendowo

                              ____________

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X