Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konsulting dla firm

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Konsulting dla firm

    Ostatnio bardzo dużo słyszałam o konsultingu dla firm. Z grubsza polega to na tym, że zewnętrzna firma z dużym doświadczeniem w prowadzeniu firmy udziela wsparcia i rad biznesowych dla podopiecznej firmy. Jedną z takich firm jest , o którym krąży wiele pochlebnych opinii i zastanawiam się nad tym, żeby wybrać właśnie ich. Maja bardzo szeroki wachlarz usług, więc może i Wam się przyda ich pomoc

  • #2
    a może mi się to przyda!

    Komentarz


    • #3
      To żadna nowość akurat, wiele firm tak działa, bo jakby za każdym razem zatrudniać nowych pracowników, to wyszłoby to dosyć drogo, a korzystanie z firm zewnętrznych jest tańsze i wcale nie gorsze.

      Komentarz


      • #4
        W większych firmach to rzeczywiście może się sprawdzić, ale co do mniejszych, lokalnych firm to wystarczą spokojnie porady z internetu, może z jakiś blogów biznesowych Ja prowadzę gastronomie na mieście i tu raczej wszystkiego uczę się sama. Dużo pomaga mi też dostawca Mają oni wyposażenie do restauracji, piekarni i wielu innych miejsc związanych z gastronomią.

        Komentarz


        • #5
          Może w waszej firmie przyda się też sprawdzona firma transportowa? Szczególnie wybierając takie biznesy jak własny magazyn, czy też hala produkcyjna, koniecznie trzeba zainteresować się kwestiami transportu. Poczytajcie sobie artykuły z bloga poruszają tam wiele kwestii prawnych związanych z transportem międzynarodowym

          Komentarz


          • #6
            Firmy potrzebują różnego rodzaju konsultacji. Nie mówiąc o tym, jak dzisiaj istotne jest to, by zlecać innym firmom część zadań. Tutaj przykład: . Podczas budowy lepiej wynająć ekspertów od ścian szczelinowych niż starać się je wykonać samodzielnie.

            Komentarz


            • #7
              Według mnie warto stawiać na takie usługi, zawsze jest coś co można poprawić w prowadzeniu swojej firmy Ja tak znalazłam całkiem ciekawy sposób na poszerzenie swojej oferty i zdobycie innych rynków. Od razu musiałam też znaleźć firmę do pomocy Tu może także wam się przydać ich oferta na wielkogabarytowy transport dla biznesu.

              Komentarz

              Pracuję...
              X